8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Adéla Hronová
25. 5. 2017 17:30nové
nepřijat(a) pro nedostatek míst
Dobrý den,chci se zeptat, byla jsem 85, brali jste 69, persentil jsem měla 33,4 , má cenu se odvolat? Děkuji za odpověď
26. 5. 2017 07:58nové

Dobrý den,

detailní informace o odvolání naleznete na http://bit.ly/odvolaniMU

Prosím, prostudujte si pokyny tam uvedené.

Obecně, pokud nemáte relevantní důvod zpochybňující průběh přijímacího řízení, nebo nepoukážete na nějakou skutečnost, která by byla v rozporu se zákonem, nemá podání této žádosti význam. Bude zamítnuta jako nedůvodná.

Uvolněná místa po uchazečích, kteří odřekli přijetí, jsou obsazována dalšími uchazeči dle pořadí dosaženého u přijímací zkoušky bez ohledu na to, zda uchazeč podal odvolání proti rozhodnutí děkana či nikoliv. Děkan fakulty však nemá povinnost uvolněná místa dodatečně obsadit dalšími uchazeči.
Jakub Filipek
25. 5. 2017 18:00nové
Šance na přijetí
Jaká je šance na přijetí je-li někdo "první pod čarou"?
Matěj Machala
25. 5. 2017 23:25nové
Řekl bych, že prakticky 100%.
Všude se najde někdo, kdo si nakonec vybere jinou školu.
26. 5. 2017 07:16nové
Ale fakulta nabírá víc studentů, než chce ve výsledku mít, takže dobírat nemusí, pokud se někdo nezapíše.
26. 5. 2017 09:32nové
Fakulta okamžitě přijíma vyšší počet studentů, než si přeje mít zapsáno v 1. semestru.
Protože k zápisu se nikdy nedostaví všichni pozvaní a již předem se takto pokryje případný přepad a fakulta nemusí okamžitě dobírat.
Dominika Mrhová
25. 5. 2017 18:40nové
dotaz na vyhodnocení přijímacího řízení
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mám postupovat. Nepřijali mě na pedagog. fakultě, obor angličtina a němčina z důvodu nesplnění podmínek přijímacího řízení. Nezobrazily se mi výsledky oborového testu z angličtiny, body se mi započítaly pouze za tsp. Z angličtiny jsem měla 33,5 bodů, které nejsou vůbec zohledněny v tabulce výsledků. Mohu doložit svůj výsledkový arch se jménem.
Jak mám postupovat dál, děkuji
Dominika Mrhová
26. 5. 2017 10:28nové
Dobrý den,
situaci aktivně řešíme a pracujeme na nápravě. Zaznamenali jsme drobný technický výpadek, ale v průběhu dnešního odpoledne budou data v pořádku. Prosíme o Vaši trpělivost.
Petr Šimík
studijní oddělení PdF
25. 5. 2017 19:59nové
Percentil posledního přijatého
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jaký byl percentil posledního přijatého na Učitelství pro mateřské školy, případně jestli se dá někde zjistit ,kolikátá jsem "pod čarou". Nebyla jsem přijata na základě nedostatečné kapacity oboru. Předem děkuji za odpověď.
Magdaléna Zlámalová
26. 5. 2017 09:31nové

Dobrý den,

přijato bylo 82 studentů.
27. 5. 2017 21:08nové
Dobrý den, děkuji za odpověď, nicméně by mě zajímalo, jaký byl percentil posledního přijatého.
Magdaléna Zlámalová
28. 5. 2017 07:25nové

Dobrý den,

fakulta statistiku zatím nezveřejnila.
Máte ale počet přijatých (82) a znáte také své umístění. Takže to, kolikátá "pod čarou" jste skončila se dá snadno dopočítat.
Kateřina Švehlová
26. 5. 2017 08:35nové
Dobírání studentů
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy dává Pedagogická fakulta vědět uchazečům, kteří byli přijati místo jedinců, kteří přijetí na fakultu odřekli.
Děkuji, Švehlová
26. 5. 2017 09:30nové

Dobrý den,

může to anstat kdykoliv po zápisu, až do začátku září.
Vendula Morávková
29. 5. 2017 21:29nové
zápis
Dobrý den,
na zápis do prvního ročníku na Pdf si máme přinést maturitní vysvědčení, je tam vyloženě napsáno maturitní vysvědčení a žádné jiné alternativy. Já ho ale vůbec nemůžu nikde najít, nestačil by VŠ diplom? Díky za odpověď
1. 6. 2017 07:30nové

Dobrý den,

musí to být oveřená kopie maturitního vysvědčení (vycházíme ze zákona o VŠ, který to ukládá jako povinnost).
Pokud originál nemáte (nemůžete najít), vaše SŠ vám, na požádání, za menší správní poplatek (cca 100 Kč to bylo) vystaví tzv. "opis" a ten má stejnou váhu, jako originál.
Kateřina Volhejnová
30. 5. 2017 20:48nové
Odvolání

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jestli si mám posílat nějaké odvolání, nebo jestli mi automaticky dáte vědět, když někdo ze zájemců odstoupí od studia.
Jedná se mi o to, že jsem 40 a přijatých uchazečů je 36, tak jestli kdyby někdo odstoupil, můžu zaujmout jeho místo.
Děkuji za odpověď.
31. 5. 2017 06:14nové

Dobrý den,

detailní informace o odvolání naleznete na http://bit.ly/odvolaniMU

Prosím, prostudujte si pokyny tam uvedené.

Obecně, pokud nemáte relevantní důvod zpochybňující průběh přijímacího řízení, nebo nepoukážete na nějakou skutečnost, která by byla v rozporu se zákonem, nemá podání této žádosti význam. Bude zamítnuta jako nedůvodná.

Uvolněná místa po uchazečích, kteří odřekli přijetí, jsou obsazována dalšími uchazeči dle pořadí dosaženého u přijímací zkoušky bez ohledu na to, zda uchazeč podal odvolání proti rozhodnutí děkana či nikoliv. Děkan fakulty však nemá povinnost uvolněná místa dodatečně obsadit dalšími uchazeči.
31. 5. 2017 15:14nové
Termín zápisu

Dobrý den,

zajímalo by mne, kdy a jak se dozvím přesný den a čas zápisu, v e-přihlášce mám zatím pouze "přijata".

Děkuji.
1. 6. 2017 07:32nové

Dobrý den,

přijde vám pozvánka k zápisu, s přesný termínem a dalšími pokyny.
Informace jsou ale také přímo na webu PdF -> http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/zapis-ke-studiu
Dominika Vytlačilová
5. 6. 2017 14:51nové
Plná moc
Dobrý den,
nemohu se dostavit v daný termín k zápisu ke studiu. Pověřím tedy někoho plnou mocí. Chtěla bych se zeptat, jaké dokumenty musím dané osobě podepsat a jak je to s fotografováním pro čipovou kartu.
Děkuji za odpověď
5. 6. 2017 15:32nové

Dobrý den,

zmocněnec musí mít plnou moc a ideálně také podepsaný BOZP, viz pokyny na http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/zapis-ke-studiu

Odfotit se můžete v jiný termín, přehled viz https://it.muni.cz/sluzby/fotografovani-osob/harmonogram-fotografovani
Tereza Šimková
9. 6. 2017 08:47nové
Termín zápisu
Dobrý den, tady v diskuzi píšete, že nám informace o zápisu přijdou mailem, já dostala pozvánku k zápisu s textem:"Termín zápisu ke studiu byl importován do Vaší e-přihlášky." Kde konkrétně prosím tyto informace najdu, nemohu je dohledat.
Děkuji
10. 6. 2017 09:07nové

Dobrý den,

přímo ve Vaší e-přihlášce, v sekci rozhodnutí, jsou asi 4 odkazy na web PdF, kde jsou uvedené detaily k zápisu a další pokyny.
Dominika Vytlačilová
10. 6. 2017 07:43nové
zapsání rozvrhu
Dobrý den,
od kdy do kdy bude probíhat zapisování předmětů?
Děkuji za odpověď
10. 6. 2017 19:23nové

Dobrý den,

nejprve je nutné předmět zaregistrovat, registrace probíhá od 3. 7. 2017 17:00 do 1. 10. 2017.
Zápis předmětů je automatický krok systému, kdy vám tento zapíše všechny bezproblémové (prerekvizity a kapacita) registrace. Zápis proběhne 2. 8. 2017 v 17:00.

Rozvrh bude zveřejněn 1. 8. 2017.
Zápis do seminárních skupin bude ve vlnách od 2. 8. 2017 17:00.
Marie Bruknerová
změněno 11. 6. 2017 16:55 nové
Rozdíl Speciální pedagogika x Speciální pedagogika-komunikační techniky

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na rozdíl mezi Speciální pedagogikou a Speciální pedagogikou-komunikační techniky. Ráda bych se v budoucnu věnovala klinické logopedii. Který z oborů je vhodnější?
Dále bych se chtěla zeptat, jak postupovat v případě, že do oboru nemám v plánu nastoupit. Mám to dát fakultě vědět? Případně jak?

Děkuji za odpověď a přeji příjemný den,
Bruknerová Marie
11. 6. 2017 18:51nové

Dobrý den,

pokud jste již nyní rozhodnutá pro tento směr sdtudia, vhodnější je studium SPKT.

Fakultě nic neoznamujete. Prostě se dostavíte k zápisu ke studiu oboru, o který máte zájem a na druhý obor se nezapíšete.
Karolína Štěpánková
12. 6. 2017 20:26nové
Kombinované studium
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli už je dané, v který den bude probíhat výuka v případě Speciální pedagogiky-komunikační techniky?
13. 6. 2017 08:02nové

Dobrý den,

výuka kombinované formy probíhá v pátky, ojediněle v sobotu.
Platí obecně, pro všechny kombi obory na PdF.
Pavla Martincová
23. 6. 2017 11:49nové
Dobrý den,
kvůli práci potřebuji vědět, v kolik hodin v pátky, bude začínat výuka v kombinované formě oboru Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání. Mnohokrát děkuji
23. 6. 2017 13:40nové

Dobrý den,

to, bohužel, nelze takhle říct. Záleží, jaké předměty si zaregistrujete.
Nadto - rozvrh pro období podzim 201ý zatím vytvořen není.
Zkuste si napsat přímo na PdF, své studijní referentce.
Karolína Štěpánková
26. 6. 2017 20:00nové
Dobrý den, výuka bude probíhat každý týden nebo 1x za 14 dní?
27. 6. 2017 08:09nové

Dobrý den,

záleží na rozvrhu, který není zatím sestaven.

Prosím, otázky ke studiu, rozvrhu etc adresujte již přímo na studijní oddělení PdF.
20. 6. 2017 22:22nové
Posunutý zápis navazující studium
Dobrý den,
jsem přijata do navazujícího studia, část státnic ale konám až v září. Nepodařilo se mi najít formulář s žádostí o posunutí zápisu. Jak to tedy provést?
Děkuji