8/11/2010 16:23new
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
19/1/2017 14:56new
Učitelství informatiky pro ZŠ

Zdravím,

chcela by som sa spýtať na odbor Učitelství informatiky pro ZŠ ako navazujúci magisterský program.
Bude možné sa v ak. roku 2017/2018 prihlásiť na tento odbor/bude sa otvárať?
Vopred ďakujem za odpoveď.
23/1/2017 07:41new

Dobrý den,

od 1. 2. do 30. 4. 2017 si budete moci podat přihlášku k navazujícímu magisterskému studiu oboru Učitelství technické a informační výchovy pro základní školy v rámci dvouoborového studia v kombinaci s dalšími vybranými obory PdF nebo jedním oborem FSpS. Bližší informace a podrobný seznam oborových kombinací naleznete od 1. 2. v e-přihlášce. Již nyní můžete další informace nalézt také na webu PdF na http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/prijimaci-rizeni/prijimaci-rizeni-pro-navazujici-mgr-studium.
Simona Taflířová
8/2/2017 20:23new
obor Speciální pedagogika
Dobrý den,
absolvovala jsem bakalářský Obor: Speciální pedagogika pro druhý stupeň a střední školy v Olomouci. Mohu se nahlásit na navazující obor Speciální pedagogika do Brna- když jsme neměli SZZ ze žádné pedie (logopedie, psychopedi...) - SZZ jsme měli ze speciální pedagogiky, terapeutických metod a poradednství.
Děkuji za odpověď
9/2/2017 15:58new

Dobrý den,

prosím, napište přímo na PdF, studijni@ped.muni.cz
Posuzuje to přímo fakulta, individuálně.
Ivana Kubinová
10/2/2017 20:24new
Žádost o prominutí přijímacích zkoušek

Dobrý deň,

rada by som zažiadala o odpustenie odborovej prijímacej skúšky na základe priemeru, avšak nemôžem nájsť daný formulár na tejto stránke http://www.ped.muni.cz/?id=1582 z mojej prihlášky.

Ďakujem za odpoveď
11/2/2017 10:05new

Dobrý deň,

fakulta nemá predpísaný formulár.
Postup je uvedený práve na vami uvedenom odkaze:

"Uchazeč žádá písemně. Uchazeč k žádosti připojí povinné přílohy dokládající splnění vypsaných kritérií. Přílohami jsou ředitelstvím/kanceláří střední školy ověřené kopie dokladů (vysvědčení ze SŠ, diplomy z olympiád, aj.). Uchazeč žádost s přílohami doručí poštou na adresu Pedagogická fakulta MU, Studijní oddělení, Poříčí 7, 603 00 Brno. "
Jana Tesařová
23/2/2017 17:51new
Katedra ruského jazyka-prominutí přijímacího řízení
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda jsou přijímací zkoušky prominuty všem účastníkům Puškinova památníku, nebo jen umístěným jedincům. Pokud jsou prominuty, tak jak o prominutí požádat?
24/2/2017 09:26new
Dobrý den, informace o podmínkách prominutí přijímací zkoušky včetně informace o způsobu podání žádosti jsou uvedeny zde:
http://www.ped.muni.cz/?id=1582
Zuzana Tesaříková
6/3/2017 13:01new
Oborové zkoušky 10. - 13. 4. 2017
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy bude uveřejněno rozhodnuto (rozpis) oborových zkoušek na obor Hudební výchova se zaměřením na vzdělání.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem
Tesaříková
6/3/2017 18:10new

Dobrý den,

bývá to tak cca měsíc před konáním, takže po 15. březnu by to mělo být online.
Terezie Brzobohatá
8/4/2017 12:43new
Oborové zkoušky z Vv - portfolio
Dobrý den,
v popisu oborové přijímací zkoušky na Vašem webu je uvedeno, že si uchazeč na oborové zkoušky z Vv přinese portfolio se svými pracemi, kde má být, mimo jiné, uveden i obor či obory, na které se uchazeč hlásí. Chci se zeptat, jaké obory mají být přesně uvedeny? Jen ty s výtvarným zaměřením, nebo všechny? Hlásím se na Výtvarnou výchovu se zaměřením na vzdělávání v kombinaci s Českým jazykem, ale dále už jen na obory či kombinaci oborů bez oborové zkoušky z Vv (Učitelství 1. stupně, Dějepis se zaměřením na vzděláváním v kombinaci s Českým jazykem na zaměření na vzdělávání,...).
Mockrát děkuji za odpověď.
S pozdravem Terezie Brzobohatá
15/4/2017 19:39new

Dobrý den,

uvádějte pouze relevantní obory k VV.
Tzn. pouze VV+Čj.
15/4/2017 20:25new
Prominutí přijímacích zkoušek na NMgr studium
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možné žádat o prominutí přijímacích zkoušek na jednooborové magisterské studium (AJ), když se hlásím z dvouoboru (AJ-SP). Podmínky průměru splňuji.
Děkuji.
15/4/2017 20:42new

Dobrý den,

napište si přímo na fakultu, na prijimacky@ped.muni.cz
3/5/2017 13:35new
Kolik času zabere oborový test z AJ?
Vážení přátelé,
byť jsem oborový test z AJ psal už asi třikrát, dodnes si nepamatuji, jak dlouho trval. V den přijímaček mám jet na svatbu, tak bych se podle testu rád zařídil.
MP
last modified 6/5/2017 02:28 new
Kolik času zabere, to netuším, ale na stránkách PdF se v obou stupních studia píše o 60 minutách trvání toho samotného testu. Konkrétně tady: http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/oborove-zkousky/bakalarske-programy#c821 a tady: http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/oborove-zkousky/navazujici-magisterske-programy#c836 .
Adam König
12/5/2017 17:11new
Oborový test z AJ
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat na jednu otázku oborového testu z angličtiny na pdf.
Nepamatuji si přesně znění, ale bylo to něco o Jane Austenové.
Děkuji za odpověď.
Lucie Skrčená
12/5/2017 21:04new
Jane Austen is the fictional mother of Elizabeth Bennet (Pride and Prejudice).
Katarína Michálková
12/5/2017 19:27new
Oborové skúšky z VV percentil
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, kedy bude zverejnený percentil z oborových skúšok z VV, keď už teda máme výsledky z TSP :)
Ďakujem veľmi pekne
13/5/2017 14:42new

Dobrý deň,

oborovky si spravuje priamo fakulta, prosím o strpenie.
Tamara Dušovská
13/5/2017 17:02new
Učitelství pro 1.stupeň
Ahoj, je tady někdo, kdo se hlasí na tenhle obor? Jaké máte percentily? A myslíte, že letos hranice posledního přijatého klesne nebo poroste? A nevíte kolik studentů mají v plánu příjmout?
Eva Blažková
last modified 14/5/2017 10:50 new
Pořadí dle percentilu
Dobry den, ještě bych se chtěla zepta t zda percentil,co mám napsaný v epřihlašce je konečný a nebo se může snížit/zvýšit v pořadí po roztřízeni uchazečů na obory...
16/5/2017 10:31new
Je konečný, nevztahuje se ke konkrétnímu oboru, ale k variantě TSP. Změnit by se snad mohl leda v případě, že by byla nějaká otázka vyřazená a nepočítala by se všem, ale to nevím, jestli je reálné.
Sára Kolačná
15/5/2017 10:12new
Oborový test -Aj
Dobrý den, chtěla bych poprosit o překontrolování mého oborového testu z aj. Navíc si i myslím, že u některých otázek může být více variant správně. Např: prescription vs recipe (recipe is a medical prescription). Předem děkuji za odpověd.
Kateřina Hrudková
18/5/2017 16:23new
Zveřejnění pořadí
Dobrý den,
Vím, že právnická fakulta zveřejňuje pořadí, nebylo by možné zveřejnit pořadí i pro uchazeče na pedagogickou fakultu?
Předem děkuji za odpověď.
18/5/2017 18:30new

Dobrý den,

PrF je v tomto výjimka. Se svými +- 7 obory si to může i dovolit.

Zveřejňovat pořadí u PdF by stejně nemělo smysl, jelikož nevíte, kolik přesně studentů fakulta chce přijmout na který obor nebo kombinaci (na rozdíl od PrF).

Prosím o strpení, budete znát finální rozhodnutí, již příští týden.
Katarína Krátka
25/5/2017 09:14new

Dobrý deň,

Ja by som sa chcela opýtať či už neboli zverejnené výsledky z pedagogickej fakulty, pretože komisia mala zasadnúť 24.5. a mne ešte stále ukazuje zatiaľ nerozhodnuté.

Prepáčte mi že Vás naháňam, vopred ďakujem za odpoveď.
25/5/2017 11:13new

Dobrý deň,

výsledky budú zverejnené dnes po 16:30, prosíme o strpenie.
Kateřina Bártlová
20/5/2017 21:44new
Učitelství pro MŠ
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli v oboru Učitelství pro MŠ jsou předměty Klavírní improvizace a Hudební činnosti hodně náročné pro studenta, který před nástupem na Muni nehrál na žádný hudební nástroj. Také jsem se chtěla zeptat, jestli Muni nabízí nějaké doučování z hraní na klavír, popřípadě, jestli jsou na Muni prostory, kde by člověk mohl ve svém volném času sám trénovat hru na klavír. Předem děkuji za odpověď, Bártlová
Martina Kalichová
25/5/2017 10:42new
Rozhodnuti o prijeti
Dobry den
Lze prosim dnes ocekavat zverejneni rozhodnuti o prijeti kdyz vcera probehlo zasedani komise? (Pedagog.fakulta)
Dekuji.
Markéta Braunová
25/5/2017 13:36new
Z jiného vlákna: prý dnes po 16:30
Tereza Velenová
25/5/2017 17:10new
nepřijat(a) pro neprospěch u přijímací zkoušky
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli mohu být ještě přijata když jsem v pořadí 3. ale brali jste na Pdf pouze 2? A pokud se mi píše v přihlášce nepřijat(a) pro neprospěch u přijímací zkoušky jestli i tak mohu být přijata pokud bude málo studentů ?
Děkuji
25/5/2017 17:15new

Dobrý den,

pokud jste neprospěla u přijímací zkoušky (podmínka PdF je mít percentil alepsoň 20, pro úspěch v přijímacím řízení), tak nemůžete být přiajta, mrzí mě to.
Eva Huláková
last modified 25/5/2017 17:28 new
Dobrý den, chápu to tedy tak, že pokud jsem měla percentil 19,57 pak mě tedy nepřijmete ani v případě, že nějaký uchazeč odřekne studium? Přijímali jste 25 uchazečů a já jsem 26. Děkuji
25/5/2017 18:31new

ani kdyby odřekli úplně všichni

nejde o počet lidí, ale o neprospěch = pořadí hraje roli jen u těch, kteří uspějí