8/11/2010 16:27new
Dotazy specifické pro ekonomicko-správní fakultu.
Vivek Sharma
24/3/2017 06:50new
Upload the document

Dobrý den/Hello

I am seeking an option to upload the required documents for the admission process but not able to find the same.
I have completed my electronic application and today, I will submitted the application fee through bank transfer.

Please guide me.

PS: Documents are school and college mark-sheet, passport copy, work ex. certificate, IELTS copy, etc..

Thanks in advance
Vivek Sharma (INDIA)
Tomáš Kovařík
16/5/2017 01:34new
maturita na podzim
Dobrý večer, toleruje Ekonomicko-správní fakulta maturitu až v září? Tedy kdybych byl
přijat při přijímacím řízení ke studiu, ale maturitu neudělal v květnu, nýbrž
v září, bylo by mi místo na fakultě "podrženo"? Děkuji předem za odpověď.
16/5/2017 14:58new

Dobrý den,

v zásadě je možná individuální domluva.
Pokud by to nastalo, postupujte dle pokynů z pozvánky k zápisu - obvykle je nutné odeslat písemnou (nebo emailovou) žádost o náhradní termín a uvést důvod žádosti. Dále se to řeší individuálně se studijním oddělením.
Martina Palíšková
18/5/2017 14:53new
Prijatie
Dobrý deň, myslíte si, že mám ešte šancu na prijatie ked' som na hospodárskej politike 109 a berú 100 ľudí ? D'akujem za odpoved'
18/5/2017 18:21new

Dobrý deň,

mrzí ma to, ale toto vám naozaj nikto nedokáže povedať. Môžete a nemusíte.
Dávid Forgáč
18/5/2017 14:53new
Dátum zápisu do štúdia
Dobrý deň,
bol som prijatý na ESF, no z pracovných dôvodov sa nebudem môcť zúčastniť na zápise. Dá sa s fakultou dohodnúť na náhradnom termíne, alebo napísať splnomocnenie a poslať miesto mňa nejakú blízku osobu ?
18/5/2017 18:16new

Dobrý deň,

odporúčam plnú moc, kvôli zariadeniu študijných povinností - registrácia predmetov, prihlasovanie do seminárnych skupín etc. (všetko prebieha online, prihlasovacie údaje získa váš zmocnenec na zápise).

Pokyny budú uvedené v rozhodnutí o prijatí, ktoré vám bude oficiálne doručené. Prosím o strpenie.
Kateřina Zezulová
18/5/2017 18:36new
Odvolání
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jestli je možnost podání odvolání nebo jak to chodí, když senezapíší všichni studenti do oboru. Jsem bohužel pod čarou a ráda bych věděla jestli mám ještě nějakou šanci nebo se nedobírá.
Děkuji
Zezulová
18/5/2017 18:59new

Dobrý den,

detailní informace o odvolání naleznete na http://bit.ly/odvolaniMU

Prosím, prostudujte si pokyny tam uvedené.

Obecně, pokud nemáte relevantní důvod zpochybňující průběh přijímacího řízení, nebo nepoukážete na nějakou skutečnost, která by byla v rozporu se zákonem, nemá podání této žádosti význam. Bude zamítnuta jako nedůvodná.

Uvolněná místa po uchazečích, kteří odřekli přijetí, jsou obsazována dalšími uchazeči dle pořadí dosaženého u přijímací zkoušky bez ohledu na to, zda uchazeč podal odvolání proti rozhodnutí děkana či nikoliv. Děkan fakulty však nemá povinnost uvolněná místa dodatečně obsadit dalšími uchazeči.
19/7/2017 09:36new

Dobrý deň,

kedy asi bude prosím jasné či děkan bude doberať alebo nie?
19/7/2017 10:25new

Dobrý den,

V případě, že budete přijata na základě změny rozhodnutí o přijetí děkanem fakulty, budete o tom řádně informována a pozvána k náhradnímu termínu zápisu. Jelikož je ale první rozhodnutí platné, není žádná lhůta pro jeho změnu, většinou to bývá po zápisech, až je zřejmý stav zapsaných studentů, jediný termín je ale až 1.10. kdy pan Rektor ukončuje přijímací řízení pro tento rok.
Radka Popelková
29/5/2017 09:10new
Oblížnost studia
Dobrý den,
jak moc je obtížné studium na MU? A kolik procent přijatých studentů zvládne dokončit bakalářské studium?
Děkuji
29/5/2017 10:38new

studijní neúspěšnost má jen máloco do činění s obtížností
(obvykle jde o osobní důvody či odlišné priority)...

navíc na MU se otvírá pár set oborů v nejširší možné škále obtížnosti (pomineme-li, že pro každého jednotlivce je obtížné něco jiného)
Jana Dubišová
29/6/2017 11:27new
prerekvizity NMgr. podnikova ekonomika
Dobry den,
bola som prijata na NMgr. studium z Podnikova ekonomika a manazment. Po prezreti povinnych predmetov mikroekonomie2 a makroekonomie2 som zistila prerekvizity, ktore nemam splnene, lebo prichadzam z uplne ineho oboru (prirodovedecka fakulta univerzity karlovy obor neurobiologie).
ako mam v tomto pripade postupovat? bude mi studium umoznene?
dakujem za odpoved
Dubisova
29/6/2017 13:59new

Dobrý deň,

prosím, toto konzultujte priamo so študijným oddelením ESF, studijni@econ.muni.cz
Juraj Záborský
3/8/2017 17:20new
Podniková informatika - doberanie
Dobrý deň, nebol som prijatý pre nedostatok miesta na odbore Podniková informatika, skončil som 71. a beriete po 70. miesto. Kedy najneskôr je možné sa dozvedieť, či som prijatý, lebo niekto z vyššie umiestnených študentov sa rozhodol nenastúpiť? Ďakujem.
17/8/2017 19:01new
Dobrý den,
veškeré pozdní dobírání na základě obnovy přijímacího řízení by mělo být vyřešeno přibližně do poloviny září. Bohužel Ekonomicko-správní fakulta ale neuveřejňuje žádná specifičtější data ani statistiky a dobírání studentů není možné nijak předpovědět.
8/11/2010 16:24new
Dotazy specifické pro fakultu sportovních studií.
Monika Dočkalová
15/3/2017 14:40new
Videoukázka akrobatického testu
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat kde najdu videoukázku akrobatického testu pro ženy. Nemůžu ji nikdy najít. Děkuji
Anna Indráková
21/3/2017 20:39new
posudek tělovýchovného lékaře
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak postupovat, když si dávám přihlášku na
Fyzio A Asaka a na obě mám poslat originál posudku lékaře. Musím si teda od
lékarě vyžádat 2 potvrzení a poslat je zvlášť?
Děkuji
Martin Schneider
27/3/2017 18:08new
Prijímačky na fyzioterapiu
Dobrý deň,
mám podanú prihlášku na fyzioterapiu na FSpS aj LF. Neviem či som správne porozumel skúškam k prijímaciemu konaniu.
Pre FSpS budem robiť TSP a oborové testy 7.5. v Brne a praktické TV bude len Jacíkov test 21.5.?
Na LF budem robiť príjímačky zvlášť? Kedy bude známy termín skúšky?
Vopred ďakujem za odpoveď
15/4/2017 20:23new

Dobrý deň,

rozumiete tomu správne.
Prijímcie skúšky na LF sa konajú 22. 6. 2017, presný termín už máte v e-prihláške.
Martina Komárková
3/4/2017 21:19new
Zrušení přihlášky
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli když vím, že nechci jít ze stávajících zdravotních důvodů k přijímacímu řízení z oboru Regenerace a výživa ze sportu, tak jestli stačí neposlat posudek od tělovýchovného doktora a nebo to musím ještě někde sdělovat. Předem děkuji za dpověd!
15/4/2017 20:36new

Dobrý den,

stačí nedodat dokumenty a nedostavit se k přijímacímu řízení.
Karolína Štěpánová
12/5/2017 17:29new
Přemet v akrobacii
Dobrý den, prosím vás, chci se zeptat, zda je u akrobatické sestavy požadován přemet přesně takový, jaký je na videoukázce, tj přemet ze sportovní gymnastiky, nebo na 2 body může být i přemet z moderní gymnastiky, také s identickým přemetovým poskokem? Děkuji
Jakub Rusek
12/5/2017 21:28new
Zveřejnění percentilu oborového testu

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli výsledný percentil oborového testu na fyzioterapii bude zveřejněn ještě před konáním zkoušky z TV. Pokud ano, tak přibližně kdy?

Děkuji
Jakub Rusek
Josef Březina
13/5/2017 13:21new
Posudek tělovýchovného lékaře
Dobrý den. Stalo se mi, že u jedné mé přihlášky bylo napsáno, že posudek tělovýchovného lékaře byl přijat. Dnes sem se koukal na percentil a prý posudek nebyl dodán. Poprosil bych o radu co s tím? Kam třeba napsat?
13/5/2017 15:11new

Dobrý den,

máte celkem 3 přihlášky - odeslal jste 3 posudky?
Potvrzeno máte u 2 přihlášek.

Prosím, kontaktujte studijní oddělení FSpS.
Viktorie Bulínová
13/5/2017 19:54new
Jacík
Jak se prosím počítají polohy. Lehnu na záda, vystyk, lehnu na břicho, vstyk = 1 poloha nebo 2 ?
Děkuji
Vojtěch Šujan
18/5/2017 23:20new
Záda 1, vstyk 2, břicho 3, vstyk 4, atd.
Bez výchozí polohy.
Adam Šťastný
16/5/2017 11:08new
Obor Management sportu (prezenční)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli má vůbec cenu účastnit se oborových testů (Jacik, basketbal), když mám z TSP percentil jen 35. Jinými slovy jestli je nějaká šance, abych byl s takovým percentilem přijat. Děkuji.
16/5/2017 15:23new

Dobrý den,

toto se nedá předem vůbec říct. percentil se přepočte koeficientem, viz dílčí hodnoty jednotlivých částí zkoušek na http://www.fsps.muni.cz/uchazeci/bc-studium/kriteria-bc-964.html
Takže se to opravdu těžko odhaduje.
Josef Březina
16/5/2017 17:11new
Chtělo by to hodně dobře zvládnout oborové testy. Minulý rok byl nejmenší percentil přijatého uchazeče něco kolem 50, ale měl automaticky 20 bodů za prominuté oborovky.
Hynek Lattenberg
17/5/2017 10:14new
SEBS - přepočty percentilů na přijetí

Dobrý den,

měl bych dotaz, hlásím se na SEBS, kombinovaná forma. Jsou někde, prosím, letošní údaje, kolik se hlásí studentů na kombinovanou formu a kolik budete přijímat?

Dále by mě zajímalo a nerozumím přepočtu, který jsem našel zde: http://www.fsps.muni.cz/uchazeci/bc-studium/kriteria-bc-964.html

Jde o to, že mám v neděli oborový test (plavání, Jacik, běh 60m, 800m) a nerozumím tomu přepočtu: 50% b) Test studijních předpokladů … vynásobení percentilu TSP koeficientem 0,4 = 40 bodů

Když jsem dosáhl percentilu 39,83 %, to musím vynásobit 0,4 = 15,932 (to je tedy dost bída) a k tomu se potom připočítává ten oborový test? V jakém poměru, prosím?

Děkuji za upřesnění, jsem z toho jelen :)

Krásný den

Lattenberg
18/5/2017 16:27new

Oborový test se nepřipočítává "v poměru", za každou z těch disciplín je maximálně 10 bodů, celkem tedy 40 bodů. Celkově tak uchazeč může získat 80 bodů, z toho 40 za TSP (které se přepočítává, princip chápete správně) a 40 za ty praktické zkoušky. Takže jak TSP, tak praktické zkoušky mají stejnou poloviční váhu, podílejí se 50 % na výsledku.

Na další otázky odpovědět neumím, jistě se najde někdo povolaný.