8. 11. 2010 16:14nové
Dotazy specifické pro fakultu sociálních studií.
26. 5. 2018 21:45nové
Šance se ještě dostat
Klidně může být. Fakulty si samy určují, kolik lidí chtějí na který obor přijmout a můžou mít nejrůznější důvody pro stanovení počtu přijatých. (Třeba kapacita fakulty, personální zabezpečení, horší uplatnitelnost absolventů na trhu práce - prostě je to pouze na té fakultě). Jako proč se to snížilo, to by Vám museli odpovědět na fakultě, ale obecně - počty z jednoho roku vůbec nejsou relevantní pro roky jiné, tedy nedá se s tím automaticky počítat. Někdy fakulty třeba předem zveřejňují předpokládaný počet přijatých pro daný akademická rok, ale většinou je to předpokládaný počet, tedy nelze jej brát jako jistotu.
Jakub Henni
29. 5. 2018 12:40nové
Počet přijatých na evropská studia
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik uchazečů bylo přijato na evropská studia? Děkuji za odpověď.
29. 5. 2018 17:46nové

Dobrý den,

vyčkejte prosím na písemné rozhodnutí, tam budete mít veškeré potřebné informace.
Kateřina Kaniová
6. 6. 2018 10:12nové
Environmentální studia-Religionistika
Dobrý den.
Podle dopisu jsem pochopila, že jste na tuto kombinaci nepřijali nikoho. Jak je to možné, když já jsem se umístila jako druhá v přijímacím řízení a stejně nejsem přijata? Je to tak, že nebyl zájem o tento dvouobor, a proto ho ani neotevřete? Má cenu si v takovém případě podávat odvolání?
Děkuji
změněno 7. 6. 2018 15:57 nové

Je to možné, není to ojedinělý případ.

Ano, o tyto kombinace je malý zájem, a protože není nutné je otevřít za každou cenu, není třeba preferovat např. uchazeče s horšími výsledky než v dosahují ti v jiných kombinacích stejného oboru, byť ve své kombinaci byli nejlepší.

Odvolání slouží k přezkumu, zda přijímací řízení proběhlo v souladu se zákonem => pokud tedy lze prokázat, že byl porušen nějaký předpis, pak to má smysl.
(v opačném případě bude pouze konstatováno, že zákon porušen nebyl)
Nikol Plisková
30. 6. 2018 09:18nové
Jak postupovat po dodatečném přijetí
Dobrý den,
byla jsem dodatečně přijata na obor mezinárodní vztahy a zajímalo by mě, jak mám postupovat, pokud se chci na tento obor zapsat.
Děkuji
30. 6. 2018 12:22nové

Dobrý den,

informujte se prosím na studijním oddělení Vaší fakulty (studijni@fss.muni.cz).
Erik Kilian
3. 9. 2018 11:55nové
Náhradný termín zápisu
Dobrý deň,
v riadnom termíne som sa nemohol dostaviť na zápis, tak som napísal na študijné oddelenie e-mail s ospravedlnením absencie a žiadosťou o náhradný termín. Avšak odpoveď čo som dostal bola: „Dobrý den,akceptujeme náhradní zápis 11. září.“ Preto sa chcem spýtať na čas- miesto náhradného zápisu a či je ešte niečo potrebné navyše narozdiel od riadneho termínu zápisu pretože som nedostal ani pozvánku na náhradný zápis kde by som tieto informácie našiel.
Ďakujem
Erik Kilian
4. 9. 2018 12:08nové

Dobrý den,

náhradní termín zápisu do bakalářských studijních programů proběhne na FSS v úterý 11.9.2018 v 9:00 ráno v posluchárně 51 (5. podlaží). Tyto informace jsou vypsané na https://www.fss.muni.cz/admission/application_and_admission/bc v dokumentu "Zápisy nově přijatých uchazečů".
81.92.251.*
10. 1. 2019 12:29nové
Dobrý den, jsou někde k dispozici k nahlédnutí přijímací testy z minulých let? (obor Sociální práce, navazující magisterské) Předem děkuji za odpověď.