Renata Chladilová
11/2/2018 13:04new
Problémy s e-přihláškou
Dobrý den, potřebovala bych poradit jak správně vyplnit kolonku Obor střední školy. Zkoušela jsem zadat kód, který byl bohužel neplatný. Jedná se o tento kód 63-44-6, název oboru je Rodinná škola, našla jsem to na maturitním vysvědčení. Na internetu jsem našla jiný kód se stejným názvem, ale je u toho dáno, že je to bez výučního listu a maturity. Také mám problém v sekci Studium a zkoušky další problém, tj. Volba jazyka pro cizojazyčnou část TSP, kdy mi to píše, že není zadáno, ale když to chci změnit, nic takového se mi bohužel nenabízí, pouze nastavení vhodných termínů na TSP. Děkuju Vám za jakoukoliv pomoc.
12/2/2018 09:52new

Dobrý den, paní Chladilová,

u TSP nelze zvolit jazyk cizojazyčné části TSP - letos je zadání TSP pouze v kombinaci 50 otázek v češtině + 10 otázek v angličtině. Do fóra píšete pod Vaší přihláškou 3624060 na Speciální pedagogiku, která je ale z roku 2014 a tedy není aktuální. Musíte si založit přihlášku novou do letošního přijímacího řízení přes tlačítko "Založito další přihlášku" v e-přihlášce.

Ohledně Vašeho kódu oboru nás prosím kontaktujte na našem e-mailu pro uchazeče prihlaska@muni.cz.