8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
last modified 25/4/2018 22:02 new
Zpráva o výsledku přijímacího řízení roku 2018

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na soubor o přijetí do bakalářského programu 2018. Pod ,,výsledky přijímacího řízení do bakalářského studia 2018/2019" je ke stažení soubor,,výsledky přijímací řízení bc. 2017". Nedošlo ke špatnému vložení souboru? Velmi děkuji za odpověď.
26/4/2018 14:44new

Dobrý den,

o jakém souboru prosím mluvíte? Mohla byste prosím uvést odkaz na informace, o kterých mluvíte? Děkuji.
Lucie Šaradínová
30/4/2018 15:54new
Psychologie 2. kolo

Dobrý den,
Zajímalo by mě, kdy zasedá komise FF, tudíž kdy budou zveřejněny výsledky přijimacího řízení a pozvánky do 2. kola? Případně dá se podat odvolání pro 1. kolo, či ne?

Děkuji
last modified 1/5/2018 01:15 new

Dobrý den,

vyjádření o nepřijetí či o postupu k ústní zkoušce z oboru Psychologie proběhne v týdnu od 14. do 21.5.2018 (viz Harmononogram na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece).

V případě nepřijetí můžete odvolání podat (viz https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/odvolani-proti-rozhodnuti-o-prijetineprijeti-ke-studiu). Odvolání lze vyhovět pouze z důvodů uvedených na odkazu výše.
Veronika Gráciková
last modified 30/4/2018 21:13 new
Ukážkový oborový test

Dobrý večer,
chcela by som sa opýtať či sú k dispozícií oborové testy z nórskeho jazyka a literatúry z minulých rokov. Ak áno, kde by som ich mohla nájsť?

Ďakujem.
Gráciková
1/5/2018 12:59new

Dobrý den,

ukázky oborových testů na FF jsou uveřejňovány na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece. Ukázka OT z Norštiny se tam bohužel nenachází, zkuste se tedy obrátit na Oddělení pro přijímací řízení na FF (prijimaci.rizeni@phil.muni.cz).
Veronika Gráciková
2/5/2018 14:57new
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Tereza Szturcková
9/5/2018 15:04new
Rozhodnutí o přijetí
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, kdy bude známo rozhodnutí o přijetí/nepřijetí na obor španělský jazyk v kombinaci s veřejnou ekonomikou.
Vím, že v přihlášce je uveden konec června. Ale 22. mám zápis na jinou školu, pokud bych se nedostala.
Je nějaká šance, že výsledky budou dřív?
10/5/2018 17:41new

Dobrý den,

termín zasedání přijímací komise pro bakalářské obory na FF s oborovým testem proběhne v termínu 18.6.2018 (viz "Harmonogram přijímacího řízení pro bakalářské studium (2018/2019)" na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece). Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí bude uveřejněno až po zasedání přijímací komise, a to v týdnu od 18.6.2018.
Klára Věntusová
9/6/2018 14:19new
Ahoj, mám podobný problém. Hlásím se na kombinaci Mezinárodní vztahy a Anglický jazyk a literatura, což je moje priorita č.1, ale 22.6. mám zápis na VŠE v Praze, kam bych v případě přijetí na MU vůbec nešla. Tak jen doufám, že v e-přihlášce ty výsledky budou třeba do 21.6.
Sára Michalčáková
14/5/2018 17:39new
Rozhodnutí o přijetí

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda-li když se hlásím na obor, kde není oborový test, ale jen tsp, výsledky o přijetí budou až v průběhu června, po oborových testech,nebo je tu šance na dřívější termín?

Děkuji za odpověď
Kateřina Klecanová
15/5/2018 12:22new
Zdravím, podle harmonogramu na stránkách fakulty ( https://www.phil.muni.cz/do/phil/Pracoviste/prijimaci/materialy_uchazeci/zavazne_informace/bc_studium/harmonogram_prij_bc_18_19.pdf ) by měly být výsledky známy v tomto týdnu. :)
17/5/2018 19:41new

Dobrý den,

rozhodnutí o přijetí již bylo ve Vašich e-přihláškách uveřejněno.
Hilda Raczková
16/5/2018 19:48new
Psychológia - ústny pohovor
Dobrý deň, chcem Vás požiadať o informácie ku priebehu ústneho pohovoru na odbor
Psychológia. Zaujíma ma ako bude pohovor prebiehať, z čoho bude pozostávať a ako
sa naň pripraviť ( či existuje odporúčaná literatúra, okruh tém, prípadne otázok
na ktoré sa odporúča pri učení zamerať ).
Ďakujem.
17/5/2018 19:46new

Dobrý den,

ústní pohovor z psychologie má komisionální povahu. Komise sestává ze tří členů. Součástí ústní zkoušky je rozprava nad zvoleným psychologickým tématem, která je zaměřena na posouzení schopnosti uchazeče kriticky uvažovat v daném kontextu (viz https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/20866-psychologie#prijimaci-rizeni).

Pro podrobnější informace se můžete zkusit obrátit přímo na Psychologický ústav na FF (psych@phil.muni.cz).
Jiřina Nechvátalová
22/5/2018 16:19new
Přijetí na dvouobor
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli je možné zkombinovat si dva obory v rámci FF (Estetika + Český jazyk a literatura), pokud jsem se dostala pouze na jeden z nich a na druhý až na odvolání. Jak mám případně postupovat? Mám si nejprve podat zápisový lístek na jeden z nich, lze to poté ještě spojit?
Děkuji
22/5/2018 20:42new

Dobrý den,

obraťte se prosím na Oddělení pro přijímací řízení na FF (prijimaci.rizeni@phil.muni.cz) a případně se s nimi domluvte na individuálním postupu.
Lenka Martinková
29/5/2018 19:13new
Ukázkový test
Dobrý den, chci se zeptat zda je někde k dispozici ukázkový test k navazujícímu magisterskému oboru Překladatelství anglického jazyka nebo MUNI ukázkové testy neposkytuje.
2/6/2018 16:48new

Dobrý den,

ukázkové testy pro navazující magisterské obory Filozofická fakulta bohužel neuveřejňuje.
Karolína Sedláková
4/6/2018 09:34new
zápis
dobry den, pisala som uz 2x email ohladom toho, ze sa nemozem dostavit na zapis na filozoficku fakultu. Nedostala som odpoved. Co sa bude diat dalej? Dakujem
6/6/2018 11:22new

Dobrý den,

na jakou adresu jste prosím Váš e-mail odesílala? Ohledně náhradního termínu zápisu můžete kontaktovat studijní oddělení FF (studijni@phil.muni.cz) nebo oddělení pro přijímací řízení na FF (prijimaci.rizeni@phil.muni.cz).
Karolína Sedláková
6/6/2018 11:34new
ano, presne na tieto dva emaily som pisala :) a ziadna odpoved.
6/6/2018 11:46new

Dobrý den,

pokud se Vám ani do 5 pracovních dnů neozvou zpátky, tak můžete i napsat nebo zavolat přímo Vaší studijní referentce (Ing. Vlasta Taranzová). Kontakty najdete na https://www.phil.muni.cz/o-nas/organizacni-struktura/219913-studijni-oddeleni. Zkontrolujte si ale ještě nejdřív, zda Vám odpověď nemohla přijít do složky se spammem.
Kateřina Kaniová
6/6/2018 10:16new
Religionistika-Environmentální studia
Dobrý den.
Podle dopisu jsem pochopila, že jste na tuto kombinaci nepřijali nikoho. Jak je
to možné, když já jsem se umístila jako druhá v přijímacím řízení a stejně
nejsem přijata? Je to tak, že nebyl zájem o tento dvouobor, a proto ho ani
neotevřete? Má cenu si v takovém případě podávat odvolání?
Děkuji
13/6/2018 09:38new

Dobrý den,

u přijímací zkoušky jste bohužel neuspěla, proto jste nemohla být přijata. Zájem sice o tuto dvouoborovou kombinaci nebyl moc velký, nicméně žádný uchazeč nebyl přijat proto, že nikdo neuspěl u přijímací zkoušky.

Odvolání se podává proti rozhodnutí o přijetí/nepřijetí v případě, že by došlo k porušení předpisů nebo jiné procesní chybě. Pokud toto není Váš případ, pak odvolání nemá smysl podávat.
last modified 11/7/2018 19:51 new

FSS má do svých dvouoborů (i mezifakultních, protože i tam je kmenová fakulta ona) už léta jako podmínku úspěchu u přijímací zkoušky dosažení celkového percentilu 120. Z těch uchazečů se teprve vybírají ti, kteří budou přijati, zbytek je nepřijat z kapacitních důvodů, což se může změnit při tzv. dobírání.

U těch mezifakultních dvouoborů s FF ale v minulosti existovala možnost být přijat alespoň na obor na FF, pokud člověk splnil podmínky přijetí na něj (měl dostatečný percentil z TSP, případně splnil oborový test). Nevím, jak je to letos, bylo by v té věci potřeba komunikovat s oddělením pro přijímací řízení: https://www.phil.muni.cz/o-nas/organizacni-struktura/219919-oddeleni-pro-prijimaci-rizeni .

EDIT: Nehledě k tomu, že religionistika je jeden z oborů, který má vypsané druhé kolo přijímacího řízení, čili by měla jít přihláška podat ještě (už) teď. Takže pokud o ni opravdu máte zájem, je ještě šance zkusit to "znovu a lépe".
Tereza Szturcková
9/6/2018 09:38new
Výsledky oborových testů
Dobrý den,
budou oznámeny výsledky oborových testů dříve než se v přihlášce objeví, zda jsme byli přijati (tedy dříve než 18. 6.)?
Děkuji
13/6/2018 11:05new

Dobrý den,

zveřejnění výsledků i rozhodnutí o přijetí/nepřijetí proběhne v týdnu od 18.6.2018 (viz "Harmonogram přijímacího řízení pro bakalářské studium (2018/2019)" na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece).
Soňa Blahová
2/7/2018 12:21new
Rozeslání rozhodnutí o přijetí či nepřijetí pro obory s oborovým testem (poštou)

Dobrý deň, rada by som sa opýtala či je možné pre rozhodnutie o prijatí či neprijatí poštou prísť aj neskôr ako 2.7.2018 .

Ďakujem
5/7/2018 11:30new

Dobrý den,

rozeslání rozhodnutí o přijetí či nepřijetí pro obory s oborovým testem proběhlo v období od 25.6. do 2.7.2018. Viz "Harmonogram přijímacího řízení pro bakalářské studium (2018/2019)" na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece. Toto rozhodnutí Vám bylo zasláno poštou na adresu ve Vaší e-přihlášce, nikam si pro něj tedy chodit nemusíte.
Matej Badura
19/7/2018 15:18new
Zápis na FF
Dobrý deň, bol som prijatý na FF a v pozvánke na zápis sa píše že mám priniesť overenú kópiu maturitného vysvedčenia, chcel by som sa spýtať či stačí kópia overená mojou školou alebo musí byť notársky..Ďakujem
19/7/2018 23:46new

Dobrý den,

kopie maturitního vysvědčení musí být ověřena úředně, potvrzení školou nestačí.
Veronika Kováčová
27/7/2018 17:48new
Uznanie jazykového certifikátu
Dobrý deň, zajtra chcem posielať poštou úradne overený jazykový certifikát. Bude stačiť ak pošlem to a Žádost o uznání předmětů? Zároveň sa chcem spýtať či to mám poslať na jazykové oddelenie a či je deadline do 30.7.2018, alebo to bude možné uznať aj neskôr, keďže mi nejde ešte si pridať ani zaregistrovať CJVA2U. Ďakujem za skorú odpoveď.
28/7/2018 11:36new

Dobrý den,

otázky týkající se náplně studia prosím směřujte na studijní oddělení Vaší fakulty (studijni@phil.muni.cz). Toto vlákno je určeno pro dotazy týkající se přijímacího řízení a procesu přijetí. Děkuji za pochopení