8. 11. 2010 16:05nové
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Michal Pijáček
22. 5. 2019 13:28nové
Termín zveřejnění přijetí/nepřijetí
Dobrý den, rád bych se zeptal na termín zveřejnění přijetí/nepřijetí na FF obor historie, v e-přihlášce mám napsáno, že zveřejnění bude od 20.5.2019, ale naopak v mailu mám, že to bude až od 27.5.2019, tak bych se rád zeptal, jestli to tedy bude až od 27.5 nebo to může být už od 20.5, abych to nemusel furt kontrolovat (nemám rád pocit nejistoty), předem děkuji za odpověd a přeji krásný den.
23. 5. 2019 10:39nové

Dobrý den, pane kolego,

také se hlásím na FF, jen na jiný obor a také ještě rozhodnutí o přijetí ke studiu v IS nemám a v e-mailu mám až začátek června. Kamarád, který se hlásil na PedF, již výsledek vidí od včerejška. Asi musíme být trpěliví...

Přeji pevné nervy při čekání,

Monika Trávníčková
Patrik Mucina
24. 5. 2019 19:58nové
Zdravim, také čekám na zveřejnění výsledku o přijetí/nepřijetí. Mohu se zeptat, v jakém mailu jste se dozvěděla o tom termínu? Nikde jsem takový mail nenašel.
Michal Pijáček
změněno 25. 5. 2019 09:13 nové
Mělo by se jednat o mail ze 7.5, kde zároveň posílali, že budou zveřejněny výsledky testu od 9-10.5, adresa je 1137@mail.muni.cz, je dost možné, že ti (snad tykání nevadí) to došlo do spamu nebo tak nějak, mne tak chodili mailu z pedf. I když otázka nebyla směřována na mne, snad nevadí, že jsem odpověděl já. Také hodně štěstí a trpělivosti přeji všem.
26. 5. 2019 17:38nové

Ahoj,

mně přišel e-mail 25.4., kde bylo uvedeno:

Přijímací komise zasedá 14. 5. 2019, rozhodnutí o přijetí či nepřijetí bude ve
Vašich přihláškách zveřejněno začátkem června.

Odpověď, kdy výsledky budou, už tu ale zazněla, tak se brzy dočkáme :)
Kateřina Přibylová
23. 5. 2019 12:04nové

Dobrý den, hlásím se na stejný obor a rozhodnutí o přijetí/ nepřijetí také stále nemám. Psala jsem email se stejným dotazem a bylo mi odpovězeno, že rozhodnutí by mělo být do konce května v e-přihlášce. Jak už zde zaznělo, asi musíme být trpěliví.

Přeji pevné nervy při čekání a hodně štěstí.
24. 5. 2019 20:23nové

Dobrý den,

zveřejnění rozhodnutí o přijetí/nepřijetí pro programy na FF proběhne v týdnu od 27.5.2019 (viz Harmonogram na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece). Výsledky jsou do e-přihlášek importovány postupně, prosíme proto o trpělivost, děkujeme.