8. 11. 2010 16:05nové
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Karolína Kotarová
12. 5. 2019 19:00nové
Bodové minimum - oborový test AJ

Zdravím,
Mělo by to být 65 bodů.

Přeji krásný den
16. 5. 2019 17:04nové

Dobrý den,

ano, je to tak, jak píše paní Kotarová. Hranice úspěšnosti v oborovém testu z AJ pro program Anglický jazyk a literatura je 65 bodů ze 100 (viz "Podmínky přijetí" na https://www.muni.cz/bakalarske-a-magisterske-obory/24410-anglicky-jazyk-a-literatura).
Kristýna Sekaninová
17. 5. 2019 21:57nové
max. počet bodů u ústního pohovoru
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na maximální počet bodů u ústního pohovoru v oboru Dějiny umění. Děkuji
18. 5. 2019 11:29nové

Dobrý den,

nerada bych Vám sdělovala nepřesné informace, obraťte se proto prosím na Oddělení pro přijímací řízení na FF (prijimaci.rizeni@phil.muni.cz). Děkuji za pochopení.
Michal Pijáček
22. 5. 2019 13:28nové
Termín zveřejnění přijetí/nepřijetí
Dobrý den, rád bych se zeptal na termín zveřejnění přijetí/nepřijetí na FF obor historie, v e-přihlášce mám napsáno, že zveřejnění bude od 20.5.2019, ale naopak v mailu mám, že to bude až od 27.5.2019, tak bych se rád zeptal, jestli to tedy bude až od 27.5 nebo to může být už od 20.5, abych to nemusel furt kontrolovat (nemám rád pocit nejistoty), předem děkuji za odpověd a přeji krásný den.
23. 5. 2019 10:39nové

Dobrý den, pane kolego,

také se hlásím na FF, jen na jiný obor a také ještě rozhodnutí o přijetí ke studiu v IS nemám a v e-mailu mám až začátek června. Kamarád, který se hlásil na PedF, již výsledek vidí od včerejška. Asi musíme být trpěliví...

Přeji pevné nervy při čekání,

Monika Trávníčková
Patrik Mucina
24. 5. 2019 19:58nové
Zdravim, také čekám na zveřejnění výsledku o přijetí/nepřijetí. Mohu se zeptat, v jakém mailu jste se dozvěděla o tom termínu? Nikde jsem takový mail nenašel.
Michal Pijáček
změněno 25. 5. 2019 09:13 nové
Mělo by se jednat o mail ze 7.5, kde zároveň posílali, že budou zveřejněny výsledky testu od 9-10.5, adresa je 1137@mail.muni.cz, je dost možné, že ti (snad tykání nevadí) to došlo do spamu nebo tak nějak, mne tak chodili mailu z pedf. I když otázka nebyla směřována na mne, snad nevadí, že jsem odpověděl já. Také hodně štěstí a trpělivosti přeji všem.
26. 5. 2019 17:38nové

Ahoj,

mně přišel e-mail 25.4., kde bylo uvedeno:

Přijímací komise zasedá 14. 5. 2019, rozhodnutí o přijetí či nepřijetí bude ve
Vašich přihláškách zveřejněno začátkem června.

Odpověď, kdy výsledky budou, už tu ale zazněla, tak se brzy dočkáme :)
Kateřina Přibylová
23. 5. 2019 12:04nové

Dobrý den, hlásím se na stejný obor a rozhodnutí o přijetí/ nepřijetí také stále nemám. Psala jsem email se stejným dotazem a bylo mi odpovězeno, že rozhodnutí by mělo být do konce května v e-přihlášce. Jak už zde zaznělo, asi musíme být trpěliví.

Přeji pevné nervy při čekání a hodně štěstí.
24. 5. 2019 20:23nové

Dobrý den,

zveřejnění rozhodnutí o přijetí/nepřijetí pro programy na FF proběhne v týdnu od 27.5.2019 (viz Harmonogram na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece). Výsledky jsou do e-přihlášek importovány postupně, prosíme proto o trpělivost, děkujeme.
Oleksii Bielov
30. 5. 2019 12:16nové
preference v přijímacím řízení

Dobrý den,
Rád bych poprosil o radu. Byl jsem přijat na obor "Japanistika". Na 1. místě mám jednooborové studium japanistiky. V přihlášce je napsano, že jsem byl přijat, a "V rámci programu Japanistika jste byl přijat na vaši 2. preferenci", t.j. na Japanistiku a Čínské studia. Chtěl bych studovat jen japanistiku. Můžu-li nějak to změnit?

Předem děkuji za odpověď.
Pekný den
30. 5. 2019 16:56nové

Dobrý den,

na každou podanou a zaplacenou přihlášku Vám může být nabídnuta maximálně jedna možnost zápisu, a to vždy do Vámi nejvíce preferovaného studijního plánu, do kterého můžete být přijat (na který Vám "stačí percentily"). Když jste byl přijat do Vaší 2. preference, znamená to, že na Vaší 1. preferenci Vám Vaše výsledky nestačily.
Sára Endrová
10. 6. 2019 15:23nové
Dobrý den,
mohla bych na vás dostat kontakt, prosím? Třeba e-mail? Mám stejný problém, zdá se mi, že to vůbec nedává smysl.. Ráda bych to s někým pořešila.
10. 6. 2019 18:30nové
Co je na tom k nepochopení? Na jednooborovou japanistiku bylo přijato X uchazečů. Vy jste mezi nimi nebyli. Propadli jste pomyslným sítem do druhé preference. Tam jste přijati byli. 
10. 6. 2019 20:17nové

Dobrý den,

pokud máte nějaké problémy s e-přihláškou, můžete nás kontaktovat na našem e-mailu pro uchazeče prihlaska@muni.cz.
Bronislava Křišťanová
30. 5. 2019 17:02nové
Kombinované studium
Hezký den, prosím, byla jsem přijata na informační studia a knihovnictví v kombinované formě.
Ráda bych se informovala jak často se dochází do školy. Bohužel jsem nikde program nevyhledala.
Děkuji za info. Křišťanová
Veronika Nováková
3. 6. 2019 10:16nové
Přidávám se k otázce. Dekuji za odpověď!
5. 6. 2019 20:45nové

Dobrý den,

obraťte se prosím s Vaším dotazem na Mgr. Alici Lukavskou z Kabinetu informačních studií a knihovnictví (alukavska@phil.muni.cz), děkuji za pochopení.
Bohumil Sláma
30. 5. 2019 17:36nové
Počet uchazečů v bakalářském oboru religionistika
Dobrý den,
rád bych byl seznámen s počtem uchazečů v bakalářském oboru religionistika. Vím, že někteří z mých kamarádů mají v internetové přihlášce počet uchazečů o zvolený obor případně také kde přesně se umístili. Má význam podat odvolání?
Děkuji, hezký den Sláma.
5. 6. 2019 20:50nové

Dobrý den,

podrobnosti k výsledkům Vašich přijímacích zkoušek (např. body, percentily, pořadí aj.) se dozvíte v dokumentu rozhodnutí o nepřijetí. Ten Filozofická fakulta rozesílá písemně. Při podání odvolání se přezkoumává, zda bylo rozhodnutí o přijetí/nepřijetí vydáno v souladu se zákonem a dalšími předpisy. Pokud tedy nemáte podezření na porušení předpisů a chcete se odvolávat pouze proto, že Vaše percentily nestačily na přijetí, tak se nemáte proti čemu odvolávat. Podrobnější informace k odvolání najdete na https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/odvolani-proti-rozhodnuti-o-prijetineprijeti-ke-studiu.
Andrea Nováková
31. 5. 2019 15:23nové
Pozvánka k zápisu
Dobrý deň,
prišlo mi rozhodnutie o prijatí na bakalársky stupeň štúdia, no neprišla mi pozvánka na zápis ani emailom and do e-prihlášky. Prosím, kedy posielate pozvánky?
Laura Mikušová
4. 6. 2019 08:48nové
Mám rovnaký problém a už pár dní sa fakulte nedarí ani odpisovať na moje maily.
5. 6. 2019 20:51nové

Dobrý den,

pokyny k zápisu již najdete ve Vašich e-přihláškách.
90.178.20.*
1. 6. 2019 10:44nové
Přijetí na základě preference

Dobrý den,

Na filozofické fakultě mám na 1. Preferenci Španělský jazyk v kombinaci s portugalštinou, na druhé kombinaci španělského jazyka s italštinou a jako třetí samotný španělský jazyk. V e-přihlášce je napsané, že jsem přijata na první preferenci, ale radši bych na ten samotný jazyk.
Chtěla bych se zeptat, jak je to tedy s přijetím na vedlejší preference. Zda jsem byla také přijata a je možnost se zapsat ke studiu tam. V e-přihlášce jsou informace pouze o přijetí na 1. preferenci.

Děkuji za odpověď
5. 6. 2019 20:52nové

Dobrý den,

na každou podanou a zaplacenou přihlášku Vám může být nabídnuta maximálně jedna možnost zápisu, a to vždy do Vámi nejvíce preferovaného studijního plánu, do kterého můžete být přijata (na který Vám "stačí percentily"). Z preferencí již nyní vybírat nelze, pořadí preferencí studijních plánů jste volila při zakládání přihlášky.
Tereza Pleskačová
27. 6. 2019 08:10nové
Nesplnění jednoho bloku

Dobrý den,
Hlásím se na NMGR. Historie a ZSV pro SŠ všechny testy jsem splnila ale bohužel mi přišel posudek na moji bc. práci a motivační dopis mám 61 bodů a min. je 65. Myslíte, že mohu stálet doufat v přijetí nebo spíš ne.

děkuji Tereza Pleskaččová
28. 6. 2019 08:40nové

Dobrý den,

vyjímečně se může stát, že se hranice úspěšnosti posune, ale rozhodně se na to nelze spoléhat. Prosím, vyčkejte na oznámení výsledků fakultou.