Vlákno: E-přihláška/
Daniel Ondroušek
29. 3. 2019 13:06nové
Fakulta sportovních studií-prominutí přijímacích zkoušek
Dobrý den, do své přihlášky jsem včera nahrál potvrzení o tom, že jsem v letošním roce členem reprezentace v olympijském sportu, stačí to jako žádost k prominutí přijímací zkoušky nebo je nutné ještě něco udělat/poslat?Děkuji
29. 3. 2019 20:10nové

Dobrý den,

ano, do e-přihlášky stačí nahrát pouze potvrzení sportovního svazu o reprezentaci ČR (viz "Možnost prominutí přijímacích zkoušek" na https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/bc-studium/TVS-964.html).
Veronika Vanclová
31. 3. 2019 14:04nové
Vyplnění osobních údajů
Dobrý den, prosím, nejde mi vyplnit v přihlášce adresa trvalého bydliště, přitom ji mám ve formátu, který je předepsán, může to být tím, že název města i ulice má dvě slova? Nemohu se dostat tím pádem dál a přihlášku dokonči a podat. Děkuji za odpověď.
1. 4. 2019 19:36nové

Dobrý den,

obvykle do pole pro adresu stačí zadat název ulice s číslem popisným (např. "Novákova 12" či "Novákova 123/12") a dle tohoto údaje již e-přihláška adresu dohledá. Pokud Vám tento postup nepomáhá, napište nám prosím Vaši adresu na náš kontaktní e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést číslo Vaší přihlášky, děkuji.
Jasmína Aldabaghová
15. 4. 2019 00:33nové
Druhá a třetí volba u přihlášky

Dobrý den,

u svého oboru jsem si na prvním místě zvolila samotný nekombinovaný studijní program. Na druhém a třetém místě mám sdružené studium s jiným oborem, na které je potřeba dělat oborové testy.

Pokud se mi nepodaří splnit oborové testy na tyto dva kombinované obory, ohrozí to nějak moji první volbu - jednooborové studium?

Děkuji za odpověď
15. 4. 2019 17:10nové

Dobrý den,

neohrozí. Přijetí do jednooborového studia bude posuzováno pouze na základě přijímacích testů, které má tento program předepsané.
103.204.244.*
31. 5. 2019 08:07nové
Seul Chakma
Hellow, 

To fees using using Banglad Banglad Banglad In my application form there is no option to pay the fees directly. I have made two efforts to pay the fees using credit card via transferwise but didn't work. Please pay any fees. 

Sincerely yours, 

Seul Chakma                      

5. 6. 2019 20:28nové

Dear Mr. Chakma,

your application is already paid, as we discussed in our e-mail communication.
Kristýna Přibylová
24. 10. 2019 20:31nové
Jiné termíny pro podání přihlášky
Dobrý den,
narazila jsem na menší problém při vyplňování E-přihlášky na Muni.
Chtěla bych se hlásit na mezifakultní studium oborů Muzikologie (FF) jako hlavní obor a Psychologie (FSS) jako vedlejší obor. Jenže na psychologii lze, jak jsem se na stránkách dočetla, podat do 31.10. do půlnoci, ale na Muzikologii lze naopak až od 1.11.
A já se bojím, že už si pak nebudu moct zvolit tuto kombinaci.
Děkuji za odpověď.:)
24. 10. 2019 22:55nové

Dobrý den,

termín pro podání přihlášky do bakalářského studia na FSS do 31.10. se v e-přihlášce zobrazuje chybně. Tuto chybu již naši technici řeší. Přihlášky do bakalářských programů na FSS lze podávat až do 29.2.2020, stejně jako na ostatních fakultách (viz https://www.muni.cz/uchazeci/bakalarske-a-magisterske-studium/terminy-prihlasek-prijimacek-zapisu).

V minulých letech se všechny bakalářské přihlášky podávaly od listopadu do února. Letos nově přihlášky na FSS lze podávat již od září, do sdruženého mezifakultního studia se nicméně zatím přihlásit nelze. 1. listopadu se otevře podávání přihlášek do všech bakalářských programů na všech našich fakultách, poté Vám již přihláška do Muzikologie + Psychologie půjde podat.

Za způsobené zmatky se Vám omlouváme.
Kristýna Přibylová
26. 10. 2019 13:08nové
Moc děkuji za vysvětlení.:)