změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Daniel Lašan
21. 4. 2019 11:54nové
Přijímací zkoušky
Dobrý den.
Hlásím se na přírodovědeckou fakultu obor Chemie se zaměřením na vzdělávání a mám tam 2 specialiace. Byla mi prominuta přijímací zkouška ve specializaci Chemie + Matematika se zaměřením na vzdělávání, ale pro mojí druhou specializaci Chemie + Biologie se zaměřením na vzdělávání mi ještě nebyla poslána pozvánka k přijímacímu řízení(Testy TSP).
Tak bych rád poprosil o radu co teď mám dělat.
Předem děkuji za odpověď.
21. 4. 2019 15:44nové

Dobrý den,

v přihlášce č. 3942957 je Vám prominuta přijímací zkouška na Vámi zvolenou 1. variantu studijního plánu, tj. Chemie + Matematika se zaměřením na vzdělávání. Rozhodnutí o přijetí ke studiu této kombinace studijních plánů bude vystaveno včetně pozvánky k zápisu po zasedání přijímací komise, které se uskuteční 17.5.2019. Z tohoto důvodu další Vámi uvedené varianty v e-přihlášce nebudou dále zohledněny a nebudete pozván k přijímací zkoušce.
Daniel Lašan
21. 4. 2019 16:26nové

Dobrý den,

omlouvám se za další dotaz. Takže, když mi byla prominuta moje 1. varianta studijního plánu, tak to znamená, že do té 2. varianty už vůbec nebudu započítán ?
Tudíž kdybych se náhodou rozhodl jít na mojí 2. variantu tak už nemůžu, protože mi byla prominuta ta moje 1. a ta je moje primární, jestli tomu správně rozumím.
Děkuji za odpověď.
22. 4. 2019 15:04nové

Dobrý den,

ano, rozumíte tomu správně. Pořadí preferovaných studijních plánů jste mohl volit pouze do konce února při podávání přihlášky, poté již nelze ze studijních plánů vybírat. Na každou podanou a zaplacenou přihlášku Vám bude nabídnut maximálně jeden zápis do studia, a to vždy do nejvyšší priority, do které můžete být přijat.

Teoreticky: Pokud byste nežádal o prominutí přijímací zkoušky a byl byste u přijímacích zkoušek velmi úspěšný tak, že byste mohl být přijat do všech Vámi preferovaných studijních plánů, byl by Vám nabídnut zápis pouze do Vaší 1. preference. Pokud by Vaše výsledky u přijímacích zkoušek stačily pouze na přijetí do Vaší 2. preference, byl by Vám nabídnut zápis do Vaší 2. preference, atd. Snad je to takto srozumitelné.
Daniel Lašan
22. 4. 2019 16:46nové

Dobrý den,

ano už tomu rozumím. Děkuju mockrát za vysvětlení a za odpověď.