Marie Ingrová
4/3/2020 16:57new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
v mojí e-přihlášce se mi objevilo, že mi byla přijímací zkouška prominuta, ale hned pod tím je v kolonce „Výsledek přijímacího řízení“ uvedeno „Dosud nerozhodnuto“. Znamená to tedy, že jsem přijata, nebo musím ještě čekat na rozhodnutí?
Děkuji za odpověď.
12/3/2020 08:53new
Dobrý den,, rozhodnutí o přijetí ke studiu a pozvánku na zápis obdržíte po zasedání přijímací komise. Stane se tak nejpozději v průběhu měsíce května.
Monika Rihošková
23/3/2020 11:19new
Dobrý deň,
mám rovnakú situáciu. Môžem teda rátať s tým, že prijatá budem, alebo sa môže stať že aj napriek tomu, že mi přijímací skouška bola prominuta (uvedené v prihláške), by som priatá nebola (napr. z kapacitných dôvodov a pod.) ?
Ďakujem za odpoveď.
26/3/2020 08:04new
Platí výše uvedené. Případné detaily si můžete ještě ověřit na studijním oddělení příslušné fakulty.
Kristína Schmidtová
28/5/2020 10:20new
Dobrý deň,
ja mám ten istý problém, požiadala som si o prominutí prijímacej skúšky, ktorá mi byla prominutá ale "Výsledek prijímacího rízení" je uvedené "Dosud nerozhodnuto". Tak teda neviem ci som prijatá a či sa mám pripravovať na príjmacie skúšky. Už som písala viacero mailov, aby som sa informovala, ale nedostala som jasnú odpoveď, tak sa teda obraciam tu.
Vopred Ďakujem.
30/5/2020 19:38new
Dobrý den, pokud Vám byla přijímací zkouška prominuta, absolvovat ji nebudete. Rozhodnutí o přijetí Vám bude do Vaší e-přihlášky vloženo s největší pravděpodobností do konce června.