Vlákno: E-přihláška/
12. 3. 2020 08:53nové
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,, rozhodnutí o přijetí ke studiu a pozvánku na zápis obdržíte po zasedání přijímací komise. Stane se tak nejpozději v průběhu měsíce května.
Monika Rihošková
23. 3. 2020 11:19nové
Dobrý deň,
mám rovnakú situáciu. Môžem teda rátať s tým, že prijatá budem, alebo sa môže stať že aj napriek tomu, že mi přijímací skouška bola prominuta (uvedené v prihláške), by som priatá nebola (napr. z kapacitných dôvodov a pod.) ?
Ďakujem za odpoveď.
26. 3. 2020 08:04nové
Platí výše uvedené. Případné detaily si můžete ještě ověřit na studijním oddělení příslušné fakulty.
Kristína Schmidtová
28. 5. 2020 10:20nové
Dobrý deň,
ja mám ten istý problém, požiadala som si o prominutí prijímacej skúšky, ktorá mi byla prominutá ale "Výsledek prijímacího rízení" je uvedené "Dosud nerozhodnuto". Tak teda neviem ci som prijatá a či sa mám pripravovať na príjmacie skúšky. Už som písala viacero mailov, aby som sa informovala, ale nedostala som jasnú odpoveď, tak sa teda obraciam tu.
Vopred Ďakujem.
30. 5. 2020 19:38nové
Dobrý den, pokud Vám byla přijímací zkouška prominuta, absolvovat ji nebudete. Rozhodnutí o přijetí Vám bude do Vaší e-přihlášky vloženo s největší pravděpodobností do konce června.
Nikola Paulová
27. 3. 2020 00:11nové
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý deň,
v mojej e-prihláške som si vyplnila žiadosť o prominutí přijímací zkoušky a následne doložila všetky potrebné dokumenty. Po rozkliknutí prihlášky sa tam píše, že vyhodnotenie mojej žiadosti by malo prísť do 23.3.2020. Ak sa na mojej prihláške nepíše, že mi bola táto žiadosť schválená, znamená to automaticky, že bola zamietnutá? Vopred ďakujem.
31. 3. 2020 21:14nové
Dobrý den, v současné době již máte ve Vaší e-přihlášce vložené rozhodnutí stran Vaší žádosti o prominutí přijímací zkoušky.
Lucie Horáková
16. 4. 2020 16:47nové
Prominutí prijimacek - jsem prijata nebo ne?
Dobrý den,
v přihlášce mám psáno, ze přijímací zkouška je prominuta. Na email mi přišla zprava od FF s různými informacemi, kde také bylo “blahoprejeme přijatým” a tam psáno, ze prvních 500 s prominutou zkouškou už bylo přijato.
V přihlášce mám ale stále “dosud nerozhodnuto”. Vím, ze se má konat komise, po které nám výsledky přidělí, ale stále nevím, jestli to tedy mohu brát jako ze jsem prijata, nebo i přesto, ze mám zkoušku prominutou, prijata nejsem. Je to porad nejistota a docela zmatenost, jak to tedy je. Na studijní oddělení už jsem psala email několikrát, avšak bez odezvy.
Děkuji moc za pripadnou odpověď.
17. 4. 2020 15:01nové
Dobrý den, v tomto případě je skutečně nutné vyčkat na informace ze studijního oddělení. Případně průběžně sledujete svou e-přihlášku, do níž bude rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení vloženo.
21. 4. 2020 10:06nové
Můžu se zeptat, na jaký program se hlásíte, že tam berou 500 lidí?
Lucie Horáková
21. 4. 2020 11:28nové
Myslela jsem tím na celou Filozofickou fakultu, ne na jeden program. Pochopila jsem to tak, že bylo přijato 500 uchazečů z různých programů.
21. 4. 2020 11:57nové
Jo, to dává smysl, díky za odpověď.
Adam Danček
18. 5. 2020 16:40nové
Prihláška
Dobrý den, mohl bych se zeptat, podal sem si prihlasku na lekarskou fakultu ale nevím ji najít, v soubore moje prihlášky tam není. Dakujem za pomoc.
23. 5. 2020 22:19nové
Dobrý den, zřejmě při přihlašování zadáváte přihlašovací údaje, které jste použil někdy v minulosti, když jste si podával jinou přihlášku. Vaše aktuální přihláška má číslo 4004997. Zkuste jej tedy použít s aktuálním heslem při přihlašování se do Vaší e-přihlášky. Případně přetrvávajících problémů si můžeme zapomenuté přihlašovací údaje resetovat.
Martin Cakl
1. 6. 2020 11:15nové
Posudek tělovýchovného lékaře
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jelikož jsem nedopatřením vložil do souborů špatnou verzi posudku od tělovýchovného lékaře, tak jestli je problém, když tam budou dvě verze - jedna správná a ta druhá neplatná?
6. 6. 2020 16:25nové
Dobrý den, to problém nebude. Studijní oddělení fakulty se v tom jistě zorientuje.
8. 6. 2020 16:20nové
Dvouoborové studium NJ a literatura a ekonomie
Dobrý den,
jsem přihlášen ke studiu na FF (NJ a literatura) a druhý obor ESF - Ekonomie. FF zveřejnila, že nabídka převyšuje poptávku a TSP ani oborová přijímací zkouška se nebude konat a studenti jsou přijati ke studiu, jak je to v případě dvouoborového studie u druhého oboru, kde předpokládám, že je situace opačná.
Děkuji za odpověď
Martin Bohuš
11. 6. 2020 23:00nové
Dobrý den, jelikož máte jako první prioritu zvolené jednooborové studium programu Německý jazyk a literatura, budete automaticky přijat na tento program. Kombinaci s vedlejším studijním programem na ESF máte až v druhé prioritě, takže podmínky přijetí na tento obor jsou ve Vašem případě irelevantní.
Timea Kováčová
17. 6. 2020 10:33nové
Odpustenie príjmacej skúšky
Dobrý deň. Podala som si prihlášku na jednooborové štúdium oboru, na ktorý mi bola odpustená príjmacia skúška(na základe priemeru známok). Podala som si však ešte jednu prihlášku, na združené štúdium, v ktorej mám tento obor ako vedlajší. Znamená to, že mám automaticky odpustenú príjmaciu skúšku aj v tej druhej prihláške? Samozrejme iba na spomínaný vedlajší obor. V tej druhej prihláške to nie je napísané, ale príde mi to logické. 

Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.:)

19. 6. 2020 11:13nové
Dobrý den, ano je to tak, jak píšete. Informace o prominutí přijímací zkoušky k vedlejšímu studijnímu programu by měla být rovněž ve Vaší příslušné e-přihlášce uvedená. Pokud s tím máte nějakou nejasnost, doporučuji obrátit se přímo na studijní oddělení dané fakulty.
Róbert Janega
19. 6. 2020 11:52nové
Prominuti prijimacich pohovoru, adresa kam zaslat Mensa certifikat
Dobrý deň,
Chcel som zastať moje MENSA potvrdenie o skóre IQ ale neviem nájsť jednoznačnú adresu na ktorú to treba poslať poštou.
Chcel by som Vás teda požiadať ak by niekto vedel na akú adresu treba tieto dokumenty poslať a poprípade čo všetko treba napísať na obálku.

Vopred ďakujem za odpoveď a prajem príjemný zvyšok dňa!

20. 6. 2020 16:04nové
Dobrý den, nejlepší bude, když se obrátíte s dotazem na studijní oddělení příslušné fakulty, na jejíž program máte podanou přihlášku.
Andrea Bašová
22. 7. 2020 20:31nové
Rozhodnutí o přijetí
Dobrý den,
v přihlášce mám napsáno, že jsem do oboru přijata nebyla, ale nerozumím tomu, jestli rozhodnutí platí pro všechny přihlášené obory, nebo jen pro nejvíce preferovaný obor. Popřípadě bych se chtěla zeptat, kde najdu rozhodnutí k ostatním oborům.
Děkuji za odpověď.
23. 7. 2020 22:31nové
Vážená slečno Bašová,
na tento dotaz jsem Vám již odpověděla na komunikačním portále prihlaska@muni.cz.
Veronika Mikolášková
23. 7. 2020 09:26nové
Omyl: nepřijetí z důvodu nedostavení se k přijímacímu řízení

Dobrý den,

dne 20. 6. 2020 ve 12:00 jsem na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v učebně B204 úspěšně napsala TSP dle instrukcí. Vše jsem řádně vyplnila. Do e-přihlášky mi byl zapsán percentil 94, 98. Na zvolený obor žádná jiná zkouška potřeba nebyla. Proč mám tedy v e-přihlášce napsáno Nedostavila se k přijímací zkoušce?
23. 7. 2020 22:29nové
Vážená slečno Mikolášková,
na tento dotaz jsem Vám již odpověděla na komunikačním portále prihlaska@muni.cz.