změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
19. 6. 2020 11:16nové
Pozvánka
Dobrý den, ano stačí. Výsledek přijímací zkoušky pak bude automaticky přiřazený ke všem Vašim relevantním přihláškám.
Eva Lundová
16. 6. 2020 09:02nové
Aj v Tsp
Dobrý den , všimla jsem si , že ve všech tsp je část otázek v anglickém jazyce. Existuje i nějaká verze pro němčináře, nebo všichni bez rozdílu dělají testy v angličtině? Děkuji
19. 6. 2020 11:17nové
Dobrý den, posledních 10 otázek je vždy pouze v anglickém jazyce. Jiné jazykové verze neexistují.
Oldřich Ondrášek
16. 6. 2020 18:35nové
Bodové zisky
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli budou v následujících dnech jednotlivým zájemcům o studium zveřejněny jejich bodové zisky u přijímacích zkoušek. Nikde jsem k tomuto tématu nenalezl žádné informace, věřím, že spoustě uchazečů kteří plánují podat odvolání by to mohlo pomoci.
18. 6. 2020 07:50nové
Odvolání nemá nic společného s bodovými zisky. Odvolávat se má smysl pouze tehdy, má-li uchazeč pochybnosti o korektnosti průběhu přijímacího řízení. Ostatní důvody (typicky - mám velký zájem o studium...jsem první pod čarou...dokázal jsem v oboru to a to...) nejsou pro odvolání relevantní. Podrobnosti zde: https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/odvolani-proti-rozhodnuti-o-prijetineprijeti-ke-studiu
Opravdu se nemá smysl z důvodu počtu bodů odvolávat.
Bibiána Geršiová
18. 6. 2020 18:17nové
Anglistika - informácie k online pohovoru
Dobrý deň! Ja by som sa chcela iba spýtať, či budete informovať uchádzačov aj o neúspechu v prijímacom konaní, teda o tom, že sa do užšieho výberu nedostali. Ide mi o to, že v e-maily bola informácia, že najneskôr do 18. 6. 2020 by malo byť hotové vyhodnotenie daného počtu 300 uchádzačov, ktorí následne obdržia pozvánku na online pohovor. A zatiaľ mi žiadna správa neprišla, tak som veľmi napätá, pochopiteľne. Hlavne, keď som mala samé 1 a doložila som všetky požadované dokumenty. Za odpoveď vopred ďakujem a prajem pekný zvyšok večera.
19. 6. 2020 11:18nové
Dobrý den, s tímto dotazem se prosím obraťte přímo na příslušnou fakultu.
Viktorie Pechová
19. 6. 2020 21:30nové
Nesprávná učebna při příjmacím řízení
Dobrý den, dnes jsem psala příjmací zkoušky na obor historie, nešťastně jsem si spletla sdružené studium s kombinovaným a šla k příjmacímu řízení na kombinovanou historii místo prezenční, řečeno mi bylo, že to nevadí a tak jsem test vyplnila a odevzdala ho, je v tom nějaký problém?
20. 6. 2020 16:06nové
Dobrý den, pokud Vás organizátoři k testu pustili a vše zapsali do příslušných dozorových listů, výsledek testu budete mít uznaný pro všechny Vaše relevantní přihlášky.
Eduard Viliam Brandobur
23. 6. 2020 11:45nové
výsledky príjmacieho konania

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať kedy môžeme očakávať predbežné výsledky - môj percentil v prihláške - aby som vedel orientačne ako na tom som.
23. 6. 2020 21:13nové
Na nasem terminu nam bylo receno, ze o vysledcich se dozvime co konce cervna.
Eduard Viliam Brandobur
24. 6. 2020 14:04nové

no, lebo na stránkach FI MU je písané že percentil bude do 7 dní od konania príjmacej skúšky.

https://www.fi.muni.cz/admission/guide.html
27. 6. 2020 17:01nové
Dobrý den, výsledný percentil z TSP je již v e-přihlášce uvedený.
1. 7. 2020 06:39nové
Dobrý den, můžu se zeptat, kdy bude v e-přihlášce i rozhodnutí o přijetí/nepřijetí? Děkuji
1. 7. 2020 16:51nové
Mělo by to být nejpozději v druhé polovině července. Přijímací komise jednotlivých fakult zasedají obvykle v polovině července.
Daniela Melúchová
24. 6. 2020 20:05nové
Zadanie TSP 2020
Dobrý deň, kedy asi bude zverejnené zadanie TSP 2020 s kľúčom správnych odpovedí?
27. 6. 2020 17:11nové
Dobrý den, všechny letošní varianty TSP spolu s klíčem správných odpovědí budou na webu univerzity zveřejněny přibližně v listopadu. Co se týče Vašeho konkrétního zadání testu a klíče správných odpovědí, máte jej již nyní vložený ve své e-přihlášce.
Kristina Talacková
26. 6. 2020 11:21nové
Změna preference oborů
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda lze, popř. jak změnit pořadí preference oborů? Přihlášky mám zaslané v pořadí 1. Mezinárodní vztahy (jednooborově) a 2. Mezinárodní vztahy v kombinaci s žurnalistikou. Pořadí bych chtěla obrátit, jelikož více preferuji druhou možnost.
Děkuji za odpověď.
27. 6. 2020 17:26nové
Dobrý den, změnit preference již bohužel možné není
Barbora Sedlářová
27. 6. 2020 09:25nové
Zasedání přijímací komise
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy bude zasedat přijímací komise bakalářských programů pedagogické fakulty, respektive kdy se dozvím, zda budu či nebudu navržena k přijetí?
Děkuji.
Aneta Freimannová
27. 6. 2020 14:16nové
Taky by mě zajímalo, u PrF... To čekání se mnou asi sekne. :)
1. 7. 2020 13:50nové
Prf zasedá tento pátek, 3.7. 😉
Miloš Ilovský
1. 7. 2020 14:32nové
Prosím vás neviete kedy bude zasadať komisia na Fakulte informatiky?
Adriana Valková
2. 7. 2020 22:15nové
Ja mám v prihláške napísané že 13.7 zasadajú. Posunuli to ?
Lucie Horáková
29. 6. 2020 00:06nové
Prý až 15. 7.
Aneta Freimannová
1. 7. 2020 08:25nové
Informace o ne/přijetí tu má být už 6.7., takže 15.7. asi zasedat nebudou. :-)
1. 7. 2020 16:49nové

Dle informací z Rektorátu MU by měly být termíny zasedání komisí jednotlivých fakult v řádu dnů zveřejněny na tomto odkaze: https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/odvolani-proti-rozhodnuti-o-prijetineprijeti-ke-studiu?fbclid=IwAR1AAo7n9FP4ewqEd42DOQs3zmAw4KiQJYDKQU5JWdRJQ0F9cmkD9zvyXAg.

Lze předpokládat, že rozhodnutí budou do e-přihlášek vkládána v druhé polovině července.
Patrik Poprocky
9. 7. 2020 14:20nové
Výsledky prijímacieho konania
Dobrý deň,
chcel by som a opýtať aká je reálna šanca, že PrF bude doberať uchádzačov, nakoľko som podľa výsledkov v prihláške prvý "pod čiarou". Je šanca, že sa dostanem na štúdium?
12. 7. 2020 21:22nové
Dobrý den,
šance je poměrně velká, ovšem je na fakultě samotné, zda-li bude chtít uchazeče pod čarou do případných volných míst doplňovat. Pokud se fakulta rozhodne Vám nabídnout zápis, dozvíte se to po uplynutí všech termínů zápisu (řádného a náhradního, příp. náhradních).
Eva Blažková
10. 7. 2020 14:26nové
Body z oborového testu
Dobrý den,
Mám podanou přihlášku na český jazyk a literatura v kombinaci s počítačovou lingvistikou a pak samostatně na počítačovou lingvistiku. Chtěla bych se zeptat, jestli mám nějak řešit, že body z oborového testu mám pouze v té kombinaci (a ještě dvakrát) a u jednooboru nejdou napsané? Děkuju.
12. 7. 2020 21:17nové
Dobrý den,
Váš dotaz, prosím, směřujte přímo na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.
Anežka Koláčková
14. 7. 2020 17:49nové
Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí
Sobrý den, podávala jsem současně přihlášku na prezenční i kombinované studium a v rozhodnutí o přijetí/nepřijetí mám napsáno: PŘIJATA na obor učitelství MŠ v rámci druhé preference (u mě tato preference byla kombinované studium), znamená to tedy, že můj percentil stačil pouze na kombinované studium, ale nestačil na prezenční formu? Předem děkuji za odpověď.
23. 7. 2020 23:19nové
Dobrý den,
ano, přesně tak.
Tereza Bednářová
17. 7. 2020 09:57nové
Zápis
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je už daný termín zápisu na Pedagogickou fakultu. Žádná pozvánka mi zatím nepřišla a v přihlášce je stále staré datum (přelom června a července). Je už dáno nějaké konkrétní datum?
Děkuji za odpověď.
23. 7. 2020 23:24nové
Dobrý den,
pozvánku k zápisu již máte vloženou v e-přihlášce v rubrice Zápis do studia. Z ní se dozvíte všechny potřebné informace.