8/11/2010 16:17new
Dotazy specifické pro přírodovědeckou fakultu.
Lenka Ošmerová
16/5/2021 17:54new
Nepřijetí s vysokým percentilem
Dobrý den,
můj percentil z TSP je 97,25, jsem však nepřijata z kapacitních důvodů. Tuším, že žádné body z mimoškolních aktivit a známek ze střední školy nemám. Myslíte, že je šance, že mě na obor přijmou?
Tento letošní přijímací systém mne docela mrzí, protože minulost neovlivním, a tudíž body navíc získat nemohu. Když šel online TSP, určitě by šel online i oborový test (biologie se základy chemie), u kterého věřím, že bych získala dostatek bodů pro přijetí...
Viktorie Novotná
16/5/2021 19:19new
Dobrý den. Můj percentil byl 98,11, také jsem nepřijata z kapacitních důvodů. Jedná se o obor Lékařská genetika. Stejně jako vy nemám žádné body z mimoškolních aktivit a také mě tohle ovlivnění letošních přijímacích zkoušek velmi mrzí.
Lenka Ošmerová
17/5/2021 11:49new
Na Lékařskou genetiku jsem si také podávala přihlášku, tam jsem naopak nepřijata pro neprospěch - bodů mám 536,10 z minimálních 600.

Zkuste se odvolat, já to také zkusím. Snad nám to alespoň tak vyjde..

Daniela Uhrinová
17/5/2021 12:25new
A na co konkrétně se budete odvolávat? Já jsem také nepřijata pro neprospěch na Lékařskou genetiku a mám kolem 598 bodů z 600. Avšak nevím, na co přesně se mám odvolávat, když jsem ani nesplnila hranici.