Vlákno: Odvolání/
Lenka Ošmerová
16. 5. 2021 17:43nové
Lenka
Dobrý dne,

jak prosím zjistím jednací číslo, které je nutné vyplnit v odvolávacím formuláři?

Děkuji za odpověď.

17. 5. 2021 10:12nové

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno v jiném vlákně.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Lenka Ošmerová
16. 5. 2021 17:48nové
Číslo jednací v odvolání
Dobrý den,
kde zjistím číslo jednací, které se vyplňuje v odvolávacím formuláři?
Děkuji.
17. 5. 2021 10:12nové

Dobrý den,
číslo jednací naleznete v dokumentu s rozhodnutím o nepřijetí, který naleznete ve Vaší e-přihlášce. Číslo se konkrétně nachází v pravém horním rohu dokumentu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Sarah Koysova
17. 5. 2021 15:37nové
Dobrý deň,
môžem sa spýtať kde presnejšie sa dá v e-prihláške nájsť daný dokument? Nezobrazuje mi ho tam.
Ďakujem.
Lukáš Mican
17. 5. 2021 16:55nové
Stejný problém, nemůžu dokument najít, zobrazil jsem si v e přihlášce snad všechno.
Monika Chmelová
17. 5. 2021 17:08nové
Taky tam žádný dokument nemůžu najít.
Zuzana Enžlová
17. 5. 2021 19:13nové
Dobrý den,
také tam žádné číslo nemám.
Julie Stehlíková
17. 5. 2021 19:32nové
Dobrý den,
také tam žádné číslo nemůžu najít. Pouze vlevo číslo e-přihlášky.
17. 5. 2021 23:34nové

Dobrý den,
dokument bude teprve vložen (data se u fakult liší, mělo by to však být nejpozději do konce května). Rozhodnutí bude nahráno do e-přihlášky do sekce Výsledky přijímacího řízení a podsekce Dokumenty.

Linda Krajsová
1. 6. 2021 11:48nové
Dobrý den,

mohu se prosím zeptat, kdy tam daný dokument bude dostupný? Stále jsem ho u své přihlášky nenašla.

Děkuji.

1. 6. 2021 16:51nové

Dobrý den,
bohužel, na vygenerování rozhodnutí na FF se stále pracuje, prosíme tedy o strpení a doporučujeme sledovat e-přihlášku.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Riedelová Eliška
22. 5. 2021 00:03nové
Dotaz
Dobrý večer,
přečetla jsem si výsledky přijímacího řízení. V přihlášce mám ,,Nedostavil(a) se k přijímací zkoušce nebo její části". Na mou 1. preferenci jsem měla zvolen obor Sociální pedagogika a poradenství, na který stačil pouze test TSP, na který jsem se dostavila.
Nevím, jak se mám v tuto chvíli chovat, protože podmínky jsem splnila a nemohu se ani bez jednacího čísla v odvolání odvolat.
Děkuji předem za odpověď.
22. 5. 2021 11:52nové
Dobrý den,

mám trochu jiný problém, ale netuším jak vytvořit vlastní vlákno, tak píši sem. Nebyl jsem přijat na PdF na mou první kombinaci skrz neúspěch u oborové zkoušky, to mám napsané i v rozhodnutí, ale mám další dvě kombinace, které tam nejsou vůbec zmíněny.. Jako kdybych je neměl. Myslel jsem, že jsou pak na řadě další priority, ale o nich ani zmíňka. Tak bych se chtěl zeptat, jestli se nevyskytla nějaké chyba nebo jak to vlastně funguje.

Taktéž děkuji za odpověď.

24. 5. 2021 12:15nové

Vážený pane Vokurko,
prosím, napište mi email na prihlaska@muni.cz, ve kterém uvedete číslo přihlášky. Z důvodu ochrany Vašich osobních údajů bych tuto záležitost s Vámi nerad řešil zde. Děkuji za pochopení.

Ondřej Bohm - komunikátor pro přijímací řízení
24. 5. 2021 11:02nové

Vážená slečno Riedelová,
v případě, že mezi Vaše předepsané zkoušky spadaly i testy, jež nebyly vykonány, byť jen pro jedinou Vámi nastavenou prioritu, a zároveň Vámi dosažený výsledek u ostatních zkoušek, bohužel, nebyl dostačující pro přijetí do ostatních priorit, systém Vám automaticky jako výsledek přijímacího řízení uvede ten nejzávažnější důvod nepřijetí, což je v tomto případě "Nedostavil(a) se k přijímacímu řízení".

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jana Dvořáková
14. 7. 2021 10:05nové
Prosím, co napsat do odůvodnění odvolání, když tam nesmí být zájem o studium a podobně? Díky moc :-)
14. 7. 2021 14:05nové
Odvolání má smysl podávat pouze tehdy, můžete-li poukázat na to, že bylo rozhodnutí o nepřijetí vydáno v rozporu s platnými předpisy, viz: "Děkan odvolání posoudí a dojde-li k závěru, že rozhodnutí bylo vydáno v rozporu se zákonem, vnitřními předpisy MU nebo podmínkami stanovenými podle § 49 odst. 1 a 3 zákona o vysokých školách, odvolání vyhoví a rozhodnutí změní. V opačném případě odvolání předá k rozhodnutí rektorovi v souladu s § 88 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád. K přípravě odvolacího řízení jmenuje rektor poradní komisi, které předá podklady postoupené děkany jednotlivých fakult podle § 88 správního řádu. Rektor odvolání posoudí a dojde-li k závěru, že rozhodnutí bylo vydáno v rozporu se zákonem, vnitřními předpisy MU nebo podmínkami stanovenými podle § 49 odst. 1 a 3 zákona o vysokých školách, odvolání vyhoví a rozhodnutí děkana změní. V opačném případě původní rozhodnutí potvrdí. Rozhodnutí rektora je konečné a nelze proti němu podat opravný prostředek."
A napíšete, v čem bylo vydáno v rozporu s těmi předpisy. Ostatní důvody pro odvolání nejsou relevantní, nemá tedy smysl odvolání vůbec psát.
Jana Dvořáková
14. 7. 2021 16:24nové
Dekuji moc za odpoved 😊