změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Tereza Ulrichová
14. 6. 2021 12:03nové
Zápis ke studiu
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak probíhal zápis ke studiu, když jdu na sdružený obor s tím, že hlavní je na FF a vedlejší na FSS a zápisy ke studiu má každá fakulta jinak? Mám se zapsat u každého zvlášť nebo to stačí jednou? Děkuji
17. 6. 2021 22:48nové

Dobrý den,
u sdruženého studia se uchazeči chodí zapsat na fakultu, kde mají hlavní studijní program.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Beáta Koryčanová
30. 7. 2021 09:00nové
Dobrý den, mohu se zeptat, co se dá dělat v případě, že jsem propásla termín zápisu ke studiu? Zkoušela jsem volat i psát na studijní oddělení, ale bez odezvy.
10. 8. 2021 23:25nové

Dobrý den,
omlouvám se za pozdější reakci. Bohužel, jedná se o fakultní záležitost, a proto je v tomto případě třeba vyjádření fakulty či individuální domluvu s ní. Zkuste fakultu opětovně kontaktovat. Je mi líto, že Vám nemohu dát příznivější odpověď.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
14. 7. 2021 10:13nové
Dokumenty k zápisu ke studiu
Dobrý den, jsem přijata na nmgr. obor. Bakalářský titul jsem získala na stejné fakultě (také muni) musím tedy dokládat diplom? Promoce budou až v září a nestihla bych tedy datum vložení do ISu.
18. 7. 2021 18:24nové

Dobrý den,
tyto podmínky si fakulty určují samy a Váš dotaz vyžaduje odpověď přímo studijního oddělení fakulty, proto prosím Váš dotaz směřujte tam, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení