Vlákno: TSP obecně/
Lucie Gajdošová
4. 5. 2021 21:30nové
Snížení percentilu
Dobrý večer,
na upozornění spolužáka jsem si dnes zkontrolovala percentil a zjistila jsem, že se mi o 2,48 % snížil. Mé spolužačce se zase o nějaké to procento zvýšil. Docela mě to vyděsilo. Mohu se zeptat, z jakého důvodu k tomu tak nastalo?
Děkuji.
5. 5. 2021 00:59nové
Mě se snížil z 39,85 na 34,90 ! A teď k věci za:
- zásah do již vyhlášených výsledků, které byly dle pravidel přijímacího řízení do 3.5.2021
- vyřazená otázka měla dle mě 2 řešení, pokud jsem určil jedno správné, tak nemůžu mít nulu, ale musím mít 1 bod
- zásah retrospektivní do přijímacího řizení, kdo nám nahradí čas za tuto otázku? Budeme zodpovídat novou otázku a jaký na ni bude čas, ne vyřazení otázky až po testu není ROVNÝ přístup ke všem, je to diskriminace
No zítra to lépe poskladám na stížnost aby to pak bylo jako podklad pro správní žalobu.
Jako řešení bylo nechat plus body, těm co měli původně -0,25 a měli taky správnou odpověď dát 1 bod a těm co měli -0,25 a měli odpověď špatně nechat -0,25!
Nikola Drescher
5. 5. 2021 05:59nové
Taky me to nakrklo. Pokud ma otazka dve reseni, tak rozdam snad body za obe reseni. Vyrazeni otazky me taky poskodilo. Nastesti jen o cca 1 percentil. Ale pokud zrovna ten bod bude hrat roli v prijeti/neprijeti na studium, tak to mega nastve...
Hung Nguyen Huu
5. 5. 2021 12:25nové
Souhlasím. Nebo aspoň mohli dát aspoň půl bod, když měl někdo jednu ze dvou možných správných odpovědí. Jako já měl původně percentil 81,37 a teď 78,87. U mě to bude ještě velké drama :D
Nikola Drescher
5. 5. 2021 12:35nové
Jo, me asi o nic moc nejde. Mela jsem 90 a klesla jsem na 88,5. Na prava se nehlasim, takze mi to zily netrha. Spis by mi prislo spravedlivy dat za spravnou odpoved bod. V tomto pripade udelit bod u obou odpovedi, kdyz teda byly 2 reseni. Ale priznam se, ze jsem na ten priklad uz znova nekoukala. Asi me nejvic mrzi, ze jsem tam obetovala ten cas na pocitani a nic z toho :-D