změněno 27. 10. 2008 13:18 nové
Ostatní týkající se TSP
Veronika Krňávková
24. 4. 2021 16:53nové
Dojmy
Ahoj, tak jaké jsou vaše dojmy z letošních TSP? Já jsem úplně vyšťavená a ať už to dopadne jakkoliv, jsem ráda, že to mám za sebou.
Petra Příhodová
24. 4. 2021 17:24nové
Jsem na tom podobně. Kdybych je dělala znovu, vím, že není dobré do sebe kopnout kafe těsně před testem, a následně ho řádně zapít vodou. Už v půlce testu jsem si nutně potřebovala odskočit :-D ale zvládla jsem to XD i když to nebylo zrovna příjemný... :-D byl to celkem masakr, pro mě hlavně ta angličtina. A štve mě, že mě to nepustí do toho testu - jen si ho prohlédnout, abych věděla, co všechno jsem po... :-D a byla jsem nervózní snad jak u maturity, takže jsem taky ráda, že už je to za mnou. Tak ať ti to vyjde ;-)
Nikola Drescher
30. 4. 2021 15:52nové
Udělala tu samou chybu u oborovek. Kafe + velká sklenice vody a přibližně od půlky testu už jsem pohopsávala na židli :-D Na konci jsem už myslela, že snad umřu :-D
Ale souhlasím, že angličtina v TSP byla náročná. Teda aspoň když si vzpomenu, na jaké úrovni jsem měla angličtinu těsně po gymplu. Teď už mi to bylo naštěstí jedno. Ale pro lidi po střední to byla objektivně fakt težká část.
Hana Kučerová
24. 4. 2021 19:03nové
Ahoj. No musím říct, že letos TSP byly snad nejtěžší. Dělala jsem si úplně všechny tsp z roku 2015 až po rok 2020. A letošní byly úplně o něčem jiném
Veronika Krňávková
24. 4. 2021 20:17nové
Mám přesně stejný pocit. Příprava na příklady z předchozích let vyšla v podstatě vniveč...
29. 4. 2021 19:02nové
Tak šlo to rapidně dolů, za 18 bodů mám 77 percentil.
Nikola Drescher
30. 4. 2021 14:41nové
To je mazec :-O Pod tou cca 18b hranicí musí být neskutečná tlačenice o každý čtvrtbod...Ale ono se to dalo čekat, když vynechali spoustu dobrých sekcí na myšlení a zůstal tam doslova "kekel" :-D
Dávid Horváth
1. 5. 2021 12:13nové
Išlo to dole aj kvôli prípadu ako je môj, kedy sa mi len tak vypne notebook počas testu, úlohy mi načítava aj 10 sekúnd, niektoré odpovede neukáže. Určite bolo viac takýchto prípadov, takže je škoda, že to nebolo len o vedomostiach, ale aj technike. Verím, že ďalšie roky si to uchádzači skúsia už prezenčne, nech sa nedejú takéto veci :(
1. 5. 2021 19:52nové
Příště to snad vyjde..
Vít Řezáč
25. 4. 2021 10:05nové
Jak tam bylo zařazené první verbální myšlení, tak jsem byl příjemně překvapený, že to byly krátké texty, prostě přizpůsobené na online formu. Jenomže pak tam bylo kritické myšlení a obrovské odstavce, člověk by možná čekal, že třeba aspoň jeden dlouhý text bude výchozím pro více úloh, ale ono ne, každá úloha měla vlastní text. To bylo hodně frustrující, bál jsem se, že to nebudu ani stíhat číst, tak jsem se nad tím ani moc nemohl zamyslet.