Vlákno: Odvolání/
17. 5. 2021 10:12nové
Lenka

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno v jiném vlákně.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Lenka Ošmerová
16. 5. 2021 17:48nové
Číslo jednací v odvolání
Dobrý den,
kde zjistím číslo jednací, které se vyplňuje v odvolávacím formuláři?
Děkuji.
17. 5. 2021 10:12nové

Dobrý den,
číslo jednací naleznete v dokumentu s rozhodnutím o nepřijetí, který naleznete ve Vaší e-přihlášce. Číslo se konkrétně nachází v pravém horním rohu dokumentu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Sarah Koysova
17. 5. 2021 15:37nové
Dobrý deň,
môžem sa spýtať kde presnejšie sa dá v e-prihláške nájsť daný dokument? Nezobrazuje mi ho tam.
Ďakujem.
Lukáš Mican
17. 5. 2021 16:55nové
Stejný problém, nemůžu dokument najít, zobrazil jsem si v e přihlášce snad všechno.
Monika Chmelová
17. 5. 2021 17:08nové
Taky tam žádný dokument nemůžu najít.
Zuzana Enžlová
17. 5. 2021 19:13nové
Dobrý den,
také tam žádné číslo nemám.
Julie Stehlíková
17. 5. 2021 19:32nové
Dobrý den,
také tam žádné číslo nemůžu najít. Pouze vlevo číslo e-přihlášky.
17. 5. 2021 23:34nové

Dobrý den,
dokument bude teprve vložen (data se u fakult liší, mělo by to však být nejpozději do konce května). Rozhodnutí bude nahráno do e-přihlášky do sekce Výsledky přijímacího řízení a podsekce Dokumenty.

Linda Krajsová
1. 6. 2021 11:48nové
Dobrý den,

mohu se prosím zeptat, kdy tam daný dokument bude dostupný? Stále jsem ho u své přihlášky nenašla.

Děkuji.

1. 6. 2021 16:51nové

Dobrý den,
bohužel, na vygenerování rozhodnutí na FF se stále pracuje, prosíme tedy o strpení a doporučujeme sledovat e-přihlášku.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Riedelová Eliška
22. 5. 2021 00:03nové
Dotaz
Dobrý večer,
přečetla jsem si výsledky přijímacího řízení. V přihlášce mám ,,Nedostavil(a) se k přijímací zkoušce nebo její části". Na mou 1. preferenci jsem měla zvolen obor Sociální pedagogika a poradenství, na který stačil pouze test TSP, na který jsem se dostavila.
Nevím, jak se mám v tuto chvíli chovat, protože podmínky jsem splnila a nemohu se ani bez jednacího čísla v odvolání odvolat.
Děkuji předem za odpověď.
22. 5. 2021 11:52nové
Dobrý den,

mám trochu jiný problém, ale netuším jak vytvořit vlastní vlákno, tak píši sem. Nebyl jsem přijat na PdF na mou první kombinaci skrz neúspěch u oborové zkoušky, to mám napsané i v rozhodnutí, ale mám další dvě kombinace, které tam nejsou vůbec zmíněny.. Jako kdybych je neměl. Myslel jsem, že jsou pak na řadě další priority, ale o nich ani zmíňka. Tak bych se chtěl zeptat, jestli se nevyskytla nějaké chyba nebo jak to vlastně funguje.

Taktéž děkuji za odpověď.

24. 5. 2021 12:15nové

Vážený pane Vokurko,
prosím, napište mi email na prihlaska@muni.cz, ve kterém uvedete číslo přihlášky. Z důvodu ochrany Vašich osobních údajů bych tuto záležitost s Vámi nerad řešil zde. Děkuji za pochopení.

Ondřej Bohm - komunikátor pro přijímací řízení
24. 5. 2021 11:02nové

Vážená slečno Riedelová,
v případě, že mezi Vaše předepsané zkoušky spadaly i testy, jež nebyly vykonány, byť jen pro jedinou Vámi nastavenou prioritu, a zároveň Vámi dosažený výsledek u ostatních zkoušek, bohužel, nebyl dostačující pro přijetí do ostatních priorit, systém Vám automaticky jako výsledek přijímacího řízení uvede ten nejzávažnější důvod nepřijetí, což je v tomto případě "Nedostavil(a) se k přijímacímu řízení".

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jana Dvořáková
14. 7. 2021 10:05nové
Prosím, co napsat do odůvodnění odvolání, když tam nesmí být zájem o studium a podobně? Díky moc :-)
14. 7. 2021 14:05nové
Odvolání má smysl podávat pouze tehdy, můžete-li poukázat na to, že bylo rozhodnutí o nepřijetí vydáno v rozporu s platnými předpisy, viz: "Děkan odvolání posoudí a dojde-li k závěru, že rozhodnutí bylo vydáno v rozporu se zákonem, vnitřními předpisy MU nebo podmínkami stanovenými podle § 49 odst. 1 a 3 zákona o vysokých školách, odvolání vyhoví a rozhodnutí změní. V opačném případě odvolání předá k rozhodnutí rektorovi v souladu s § 88 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád. K přípravě odvolacího řízení jmenuje rektor poradní komisi, které předá podklady postoupené děkany jednotlivých fakult podle § 88 správního řádu. Rektor odvolání posoudí a dojde-li k závěru, že rozhodnutí bylo vydáno v rozporu se zákonem, vnitřními předpisy MU nebo podmínkami stanovenými podle § 49 odst. 1 a 3 zákona o vysokých školách, odvolání vyhoví a rozhodnutí děkana změní. V opačném případě původní rozhodnutí potvrdí. Rozhodnutí rektora je konečné a nelze proti němu podat opravný prostředek."
A napíšete, v čem bylo vydáno v rozporu s těmi předpisy. Ostatní důvody pro odvolání nejsou relevantní, nemá tedy smysl odvolání vůbec psát.
Jana Dvořáková
14. 7. 2021 16:24nové
Dekuji moc za odpoved 😊
změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Natália Dubeňová
12. 2. 2021 12:35nové
Dvojodborové štúdium

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, aký je potrebný počet kreditov pri dvojodborovom štúdiu (napríklad ekonomia-medialne štúdia a žurnalistika). Je to 60 ku 60, čiže dokopy tých klasickch 120 kreditov, alebo pri hlavnom odbore je potrebných viac kreditov a pri vedľajšom menej?

Ďakujem vopred za odpoveď
13. 2. 2021 22:33nové

Dobrý den,
dotaz, prosím, směřujte na studijní oddělení hlavního studijního programu, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Miroslava Kolníková
13. 2. 2021 16:26nové
Prepáčenie prijjímacích skúšok - priemer
Dobrý deň, rada by som zažiadala o prepáčenie prijjímacích skúšok, ale mám problém s rátaním priemeru - minulý rok sme dostali slovné hodnotenie (absolvovala/neabsolvovala) namiesto známok. Ako ho mám započítať?
Ďakujem za odpoveď.
13. 2. 2021 22:34nové

Dobrý den,
dotaz prosím směřujte na studijní oddělení příslušné fakulty, kontakt naleznete zde: https://is.muni.cz/podpora/studijni. Děkuji.

Linda Krajsová, komunikátor přijímacího řízení
Miriam Šuranová
7. 3. 2021 09:17nové
Prijímacie skúšky - testy
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať skôr o prebieha v prípade, ak som si podala prihlášku na Všeobecné lekarstvo (predpísané-bio/chem/fyz), Embryológiu (predpísané bio/chem/fyz) a na optiku (predpísané bio/fyz), ako budem písať testy? Respektíve budem písať len raz kombináciu všetkých 3 testov a tie sa mi započítajú do ostatných prihlášok? Alebo budem písať zvlášť pre magistersky obor a zvlášť pre bakalárske odbory? V takom prípade, je ale embryológiu a optika v rovnaký deň. Ďakujem, Miriam.
7. 3. 2021 22:02nové
Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.
Lea Kubáčová
11. 3. 2021 10:47nové
Maturita
Dobrý den, chci se zeptat, jak budete pohlížet na letošní podobu maturit. Zda trváte na ústní zkoušce, nebo pro vás bude letos kvůli pandemické situaci zanedbatelná. Předem děkuji za odpověď.
Jakub Chalupa
11. 3. 2021 17:34nové
Dobrý den, mám stejný dotaz. Budou se dělat rozdíly v tom, kdo dělal a kdo ne dobrovolnou ústní zkoušku?
15. 3. 2021 21:47nové

Dobrý den,
vzhledem k vývoji měnících se požadavků na maturitní zkoušky v roce 2021 doporučujeme v současné chvíli, abyste sledovali webové stránky fakulty. Ve chvíli, kdy bude jisté, jak budou maturitní zkoušky vypadat, a změna by měla mít vliv na podmínky pro přijetí ke studiu, budou tuto situaci fakulty reflektovat. V tuto chvíli očekávají vysoké školy oficiální rozhodnutí vlády.
Děkujeme mnohokrát za pochopení.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Amro Alahmad
24. 3. 2021 13:51nové
Amro
Dobrý den
Kolik je míra průchodu v přijímací zkoušce lékařské fakulty
31. 3. 2021 12:25nové

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adéla Reslerová
1. 4. 2021 22:09nové
TSP - MS teams
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda se na přijímací řízení mohu připojit z účtu, který nám udělala naše SŠ na MS Teams?
Děkuji,
Reslerová Adéla
2. 4. 2021 20:10nové

Dobrý den,
pokud Váš účet obsahuje celé Vaše jméno, tak můžete.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Veronika Michálková
8. 4. 2021 11:30nové
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
žádala jsem o prominutí přijímacích zkoušek za úspěšné složení maturity z Matematiky rozšiřující a v přihlášce mám uvedeno, že jsem přijata bez přijímací zkoušky. Matematika rozšiřující se ale bude psát až v květnu, tudíž ještě není jisté, zda ji úspěšně napíšu. Znamená to tedy, že už teď jsem přijata a nemusím se účastnit přijímacího řízení? A co by se stalo, kdybych matematiku rozšiřující nezvládla (v případě, že jsem již přijata) ?
8. 4. 2021 18:18nové

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno v jiném vláknu.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení