Tereza Jedličková
12/5/2022 08:35new
Body posledního přijatého

Dobrý den, měla bych, prosím, dva dotazy. Je tu nějaká možnost, jak zjistit své bodové hodnocení (byla jsem nepřijata kvůli kapacitě oboru) a hodnocení posledního přijatého? A dále, zda u výsledků přijímacích zkoušek z minulých let je bodové hodnocení posledního přijatého brané jako hodnocení posledního přijatého, který se nevešel kvůli kapacitě oboru, nebo hodnocení posledního člověka, co nastoupil do studia?

Předem děkuji
12/5/2022 17:11new
Ahoj, nemám tedy odpověď, ale můžu se zeptat, na jakou fakultu ses hlásila, že už máš výsledky?
12/5/2022 17:12new
Jo a kecám, odpověď vlastně mám. Bodové hranice z poslední spousty let najdeš tady https://is.muni.cz/do/rect/metodika/stud/prijriz/zpravy/.
Tereza Jedličková
13/5/2022 09:53new
O tomto vím, díky:) už na škole studuji, jen se hlásím ještě na jiný obor na přírodovědecké fakultě. Nám už výsledky přišly, jen nejsou dostupné body posledního přijatého pro tento rok, na to jsem se právě ptala.
Natálie Zdražilová
16/5/2022 16:07new
Dobrý den, odpověď na vaši otázku nemám, ale také by mě to zajímalo, obor na který jsem se hlásila totiž nemá body posledního přijatého ani z minulých let a nejsem asi jediná komu by hodně pomohlo znát kolikátý je pod čarou a jestli má ještě vůbec doufat, že se dostane. Je sice hezké vědět, že se člověk nedostal z kapacitních důvodů a ne protože například nesplnil kritéria pro přijetí, ale je rozdíl být druhý a sedmnáctý pod čarou.
19/5/2022 12:39new

Dobrý den,
body posledního přijatého pro jednotlivé programy Přírodovědecká fakulta nezveřejňuje. Zveřejňují se po ukončení přijímacího řízení (tj. po ukončení náhradních zápisů).

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
19/5/2022 16:58new
Nedoufejte, na MUNI se obecně nedobírá, fakulty většinou naberou takový počet, který zohledňuje i % těch přijatých, kteří se nakonec na obor nezapíšou