Vlákno: TSP obecně/
Zuzana Houdková
6. 3. 2023 10:23nové
Přesný termín TSP
Dobrý den, tento vikend delam TSP v Brně a chtěla bych se zeptat, kdy mi přijdou bližší informace co se času a místa konání týče? Budu informovaná v e-mailu?
Děkuji
6. 3. 2023 15:14nové

Dobrý den,
nejpozději 3 dny před Vámi vybraným termínem TSP najdete v e-přihlášce přesný čas a místo konání TSP. O přidělení termínu rovněž budete informováni e-mailem. Pečlivě proto sledujte svoji e-přihlášku a e-mailovou schránku.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Khoi Ta Minh
4. 4. 2023 17:33nové
Dobrý den,
mám podobnou otázku. 15.4. jsem si zvolil termín TSP a pokud to chápu správně, pak zanedlouho dostanu e-mail s detaily. Co mě zavádí je, že 22.4. mám napsaný termín na zkoušku z AJ, což jsem si nikde nevolil. Naposledy, co jsem na MU absolvoval zkoušky jsem měl zkoušku z obou předmětů tentýž den, takže jsem celkem zmatený. Mám to chápat, že budu muset do Brna cestovat 2x, protože došlo k nějakým organizačním změnám?
5. 4. 2023 11:48nové

Dobrý den,
termín oborového testu je stanoven na pevno fakultou, která tento test rovněž organizuje. V předchozích letech, kdy byl jednotný i termín TSP se tyto termíny kryly i bez vzniku kolize. Tento rok termín TSP není jednotný, jak tomu bylo dříve, ale volíte si jedno datum v období od ledna do dubna 2023 dle vaší preference v rámci nabízených termínů. Termín jste si mohl zvolit i na 22.4., ovšem už by nebylo garantováno, že Vám s oborovým testem nevznikne kolize.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení