last modified 30/10/2020 12:47 new
Dotazy specifické pro farmaceutickou fakultu.
8/11/2010 16:27new
Dotazy specifické pro ekonomicko-správní fakultu.
8/11/2010 16:24new
Dotazy specifické pro fakultu sportovních studií.
8/11/2010 16:23new
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
8/11/2010 16:20new
Dotazy specifické pro fakultu informatiky.
8/11/2010 16:17new
Dotazy specifické pro přírodovědeckou fakultu.
8/11/2010 16:14new
Dotazy specifické pro fakultu sociálních studií.
8/11/2010 16:10new
Dotazy specifické pro právnickou fakultu.
8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
8/11/2010 15:53new
Dotazy specifické pro lékařskou fakultu.
Lucie Pelikánová
5/11/2022 14:48new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den, mám dotaz ohledně prominutí přijímací zkoušky. Když vyplňuji tabulku známek dvou požadovaných a dvou libovolných předmětů, je v pořádku, že některá políčka zůstanou prázdná? V požadavcích se píše, že jsem určitý předmět musela studovat na střední škole minimálně po dobu dvou let. Což znamená, že políčka třetího a čtvrtého ročníku mohou zůstat prázdná?
7/11/2022 13:39new

Vážená slečno Pelikánová,

o prominutí přijímací zkoušky na základě středoškolského prospěchu lze skutečně požádat i v případě, že jste měla požadovaný předmět na střední škole méně než čtyři roky, minimálně ovšem dva roky. Pokud jste tedy daný předmět studovala například pouze dva (nebo tři) roky, můžete do tabulky v e-přihlášce uvést známky za tyto roky a dvě (nebo jedno) políčko nechat prázdné.

Rádi bychom Vás však upozornili, že je u žádosti o prominutí přijímací zkoušky nutné uvést známky za všechny ročníky, kdy jste daný předmět studovala. Pokud jste tedy daný předmět studovala čtyři roky, je rozhodně nutné uvést známky za všechny čtyři ročníky. V takovém případě nelze obdržené známky za některé ročníky nevyplnit. V případě nejasností byste mohla být požádána o doložení všech vysvědčení.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
9/11/2022 16:22new
Dobrý den, studuji Němčinu se zaměřením na vzdělávání s dosavadním prospěchem 1.11 . Mohu prosím rovněž požádat o prominutí TSP ke studiu Sociální pedagogiky s ohledem na dosažené známky ve společných předmětech? Děkuji moc za odpověď.
15/11/2022 10:45new

Vážený pane magistře,
Váš dotaz, který byl rovněž zaslán i na komunikační portál prihlaska@muni.cz, byl předán na studijní oddělení příslušné fakulty.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
15/11/2022 15:52new
Vážená paní Krajsová,
děkuji moc, zapomněl jsem to tu vymazat poté, co mi přišla odpověď na e-mail. Omlouvám se a přeji hezký den.
Kateřina Machačová
16/1/2023 15:15new
Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně prominutí přijímací zkoušky. Hlásím se na dva studijní programy a u jednoho chci žádat o prominutí přijímací zkoušky. Termín TSP mám 18.2. a do přihlášky mohu vložit podklady pro prominutí nejdříve 31.1. Pokud bych nedostala vyjádření o přijetí nebo zamítnutí žádosti dříve, než bych psala přijímací zkoušky, bude se na moji žádost přihlížet nebo se bude počítat výsledek TSP? Předem děkuji za odpověď. Machačová
16/1/2023 20:56new

Vážená slečno Macháčová,
TSP můžete vykonat, jedná se o jakousi "pojistku" pro případ, že by Vaše žádost o prominutí přijímací zkoušky nebyla vyřízena kladně. Pokud však kladně vyřízena bude, k Vašemu výsledku TSP se nebude přihlížet a přijímací zkouška Vám bude prominuta.

Linda Krajsová
Žofia Hrkútová
10/2/2023 17:59new
Priority študijných plánov

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, ako sa postupuje pri uvedení 3 priorít do prihlášky. Ak budem prijatá do hlavného študijného programu a zároveň do 3. priority vedľajšieho štud. programu, nevadilo by, že nebudem prijatá do 2. priority vedľajšieho štud. programu? Prípadne, ak budem prijatá do všetkých 3 študijných programov, môžem si z vedľajších vybrať?
Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

S pozdravom,
Hrkútová
13/2/2023 00:44new

Dobrý den,
priority neslouží pro pozdější volbu. Po vykonání přijímací zkoušky Vám bude nabídnut zápis pouze do nejvyšší Vámi zvolené priority, pro kterou byla přijímací zkouška úspěšná. Nižší priority slouží pro případ, že přijímací zkouška dopadne neúspěšně pro prioritu č. 1 (o kterou logicky máte největší zájem), ale dopadne úspěšně pro prioritu č. 2 (například z důvodu nižšího počtu uchazečů, nebo z důvodu nesplnění podmínek pro vedlejší obor v prioritě č. 1). V takovém případě je Vám tedy umožněno studovat daný program, a to v podobě, jakou máte nastavenou v rámci priority č. 2. Priority doporučujeme řádně promyslet, neboť po 28. 2. 2023 již není možné jejich pořadí měnit.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Jan Jirků
11/2/2023 14:52new
Žádost o bonifikaci I - Jazykový certifikát
Dobrý den, hlásím se na všeobecné lékařství na MED MUNI. Mám certifikát z anglického jazyka úrovně C1 od Cambridge. Jedná se však o test First Certificate in English a ne CAE. Dosáhl jsem dostatečného množství bodů na úroveň C1, avšak nevím jestli se dá tento certifikát uplatnit. Děkuji za případnou odpověď, Jan Jirků
13/2/2023 00:46new

Dobrý den,
Váš dotaz, prosím, zašlete na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Kateřina Sladká
14/2/2023 19:44new
Ověření kopií SŠ vysvědčení
Dobrý den, hlásím se na všeobecné lékařství a měla bych dotaz ohledně kopií SŠ vysvědčení při žádosti o prominutí přijímacích zkoušek. Stačí v tomto případě zaslat pouze kopie ověřené školou (s potřebnými razítky a podpisy), nebo je nutné zajistit si úředně ověřené kopie?
15/2/2023 14:27new

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte přímo na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
19/2/2023 15:33new
Přihlášení do e-přihlášky přes UČO

Dobrý den,

Mám dotaz k přihlášení do aplikace e-přihlášek přímo během testu.

Podle pokynů z e-mailu jsem se přihlásila do aplikace přes rodné číslo, moje aktuální přihláška se ale nezobrazuje. Vidím jenom přihlášku k prvnímu studiu.

Abych viděla současné přihlášky na rok 2023/2024, musím se do ISu nejprve přihlásit primárním heslem.

Bude tato možnost přihlášení dostupná i přímo na TSP?

Děkuji
19/2/2023 17:17new

Dobrý den,

ano, na tabletu se budete přihlašovat přes UČO a primární heslo.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Pavel Remecký
20/2/2023 12:01new
TSP na tabletech
Už jste někdo letos absolvoval TSP na tabletech?

Jak to bude probíhat mám načteno, ale rád bych znal váš osobní dojem.

Děkuji Remecký

Klára Nemčeková
21/2/2023 08:02new
Zasielanie dokumentov
Dobrý deň, podala som si prihlášku na zubné lekárstvo a neviem či treba zasielať aj nejak edokumwnty ako napr maturitné alebo ostatné vysvedčenia alebo certifikáty. Ak áno, na akú adresu ich poslat? Ďakujem
21/2/2023 13:18new

Dobrý den,
dotazy ohledně přijímacího řízení a studia na Lékařské fakultě, prosím, směřujte přímo na její studijní oddělení na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Klára Nemčeková
23/2/2023 19:13new
Na tom maily mi už 13 dni nik neodpisuje :)
25/2/2023 12:03new

Dobrý den,
zkuste tedy studijní oddělení kontaktovat ještě jednou. Máme ověřenou zkušenost, že paní doktorka odpovídá téměř okamžitě. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
23/2/2023 09:46new
Dotaz ohledně možnosti smazat vloženou přílohu v přihlášce a nahrát novou verzi
Dobrý den,
vložila jsem do přihlášky ke studiu požadované přílohy, ale do jedné z nich jsem ještě něco doplnila, chtěla jsem tedy původně nahranou přílohu smazat a nahrát novou, ale nevidím tam žádnou možnost pro smazání. Jak to mohu udělat? Termín odevzdání je příští týden, takže ještě nevypršel a myslela jsem, že i po vložení budu moci přílohy v případě potřeby ještě upravit. Poradíte prosím, jak to udělat? Děkuji.
25/2/2023 12:08new

Dobrý den,
se smazáním přílohy Vám pomohou přímo na studijním oddělení fakulty, směřujte tedy prosím požadavek na jejich kontaktní adresu - prijimaci.rizeni@phil.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Klára Nemčeková
23/2/2023 19:11new
Slovenska maturita
Dobrý deň, mám Slovensku maturitu. Treba okrem e-prihlášky zasielať aj nejaké dokumenty alebo nejaký doklad o rovnocennosti maturitnej skúšky ?
25/2/2023 12:05new

Dobrý den,
dotazy ohledně přijímacího řízení a studia na Lékařské fakultě, prosím, směřujte přímo na její studijní oddělení na adrese prihlaska@med.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Vincent Duroška
27/2/2023 15:30new
Platba přihlášek
Dobrý den,

V sobotu jsem zaplatil dvě přihlášky na filozofickou fakultu a platba proběhla v pořádku.
Teď mi ale dvě stránky tvrdí dvě odlišné věci. Na stránce moje přihlášky mám všechno potvrzeno s nápisem zaplaceno, 

ale na stránce moje objednávky mám stav platby stále zobrazen jako nezaplaceno.

Je teda má objednávka zaplacena nebo ne?

Děkuji za pomoc,
Duroška

27/2/2023 21:59new

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na komunikační platformě prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Tereza Štěpánová
28/2/2023 17:24new
Dobrý den,
mám stejný stav platby na stránkách o kterých píšete, mohla bych se zeptat, jaké se vám dostalo odpovědi?
Děkuji
1/3/2023 17:14new

Vážená slečno Štěpánová,
Vaši přihlášku evidujeme jako řádně podanou a zaplacenou.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adriana Cibulková
27/2/2023 22:48new
Zrušenie prihlášky
Dobrý deň,
keď zruším podanie prihlášky tak sa mi vrátia peniaze? Ďakujem za odpoveď.
28/2/2023 10:11new

Dobrý den,

bohužel, není možné vrácení poplatku za přihlášku ani rušení zaplacené přihlášky, výjimkou je převod poplatku z jedné přihlášky na druhou, případně doložení tíživé sociální situace.
Zároveň si dovoluji odkázat na aktuální informace k letošnímu přijímacímu řízení, kde je uvedeno, že se poplatek za přihlášku nevrací, viz zde (bod 10): https://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Dominika Vykydalová
6/3/2023 19:34new
Certifikát anglický jazyk
Zdravím, hlásím se na fakultu informatiky a chtěla bych se zeptat zda mi bude prominut předmět English pokud mám certifikát C1 od Cambridge. Popřípadě jestli je rozdíl mezi dosažením certifikátu C1 v FCE a CAE.
Děkuji
7/3/2023 20:14new

Dobrý den,
prosím o zaslání Vašeho specifického dotazu na kontaktní adresu studijního oddělení Fakulty informatiky na adrese studijni@fi.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Kristýna Šmardová
8/3/2023 10:53new
Přijetí
Přišlo mi, že jsem byla navrhnuta na přijetí bez přijímací zkoušky, a nad tím je, že zkouška prominuta. Jsem přijata?
8/3/2023 12:37new

Dobrý den,
Váš dotaz prosím směřujte přímo na studijní oddělení Lékařské fakulty na adrese prihlaska@med.muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Veronika Šípová
18/3/2023 22:09new
Technické problémy při TSP
Dobrý den, na mém termínu byl několikaminutový výpadek v jehož důsledku jsem ztratila několik minut na řešení numericko-analytické části. Tím pádem jsem přišla i o několik drahocenných bodů. Chtěla jsem se zeptat, jak a hlavně kdy bude tento problém řešen? Děkuji