Zaměstnanci
Neučitelští pracovníci
- Bc. Kateřina Bálint (analytička), učo 386069
- Ing. Petr Benáček (analytik), učo 476659
- Mgr. Martina Bruzlová (metodička), učo 407020
- Vojtěch Bulhart (manažer PR a komunikace), učo 239947
- Petra Danielová (chovatelka laboratorních zvířat), učo 233488 *
- Mgr. Lenka Divišová (technička interaktivní výuky), učo 243538
- Libor Dundáček (správce budovy), učo 247236
- Kateřina Durďáková (technička interaktivní výuky), učo 253111
- Jana Forštová (zahradnice), učo 160303
- Ing. Zuzana Galle, DiS. (administrativní pracovnice), učo 251624
- Bc. Klára Gebauerová (technička interaktivní výuky), učo 490174
- Mgr. Petra Hájková (technička interaktivní výuky), učo 407569
- Mgr. Jitka Horehleďová (technička interaktivní výuky), učo 222719
- Mgr. Michal Jakubů, DiS. (technik interaktivní výuky), učo 114670
- Bc. Romana Janků (technička interaktivní výuky), učo 246267 *
- Ing. Lea Jedonková (vedoucí Centra léčivých rostlin), učo 118022
- Otakar Jelínek (zahradník), učo 243426
- Mgr. Bc. Veronika Justrová (technička interaktivní výuky), učo 422944
- Adéla Kadlecová (chovatelka laboratorních zvířat), učo 243605
- Ing. Veronika Kamenská (technička interaktivní výuky), učo 481491
- Simona Kašparová (sekretářka), učo 239420
- Martin Knápek, DiS. (technik interaktivní výuky), učo 248312
- Tomáš Koloděj, MBA (odborný pracovník), učo 167244
- Šárka Konečná (chovatelka laboratorních zvířat), učo 119316
- Ing. Sylva Konvičná Pipalová, Ph.D. (odborná pracovnice), učo 119260
- Helena Koutná (zahradnice), učo 247843
- Mgr. Kateřina Kovaříková (technička interaktivní výuky), učo 89140
- Mgr. Jiří Kratochvíl, Ph.D. (vedoucí knihovny UKB), učo 28647
- Bc. Petra Kratochvílová, DiS. (technička interaktivní výuky), učo 358674
- Ing. David Kraus (technik audiovizuální a výpočetní techniky), učo 252765
- RNDr. Pavel Kříž, Ph.D. (vedoucí centra ICT), učo 42082
- Ing. Igor Kuba (technik audiovizuální a výpočetní techniky), učo 114600
- Kristýna Lhotská (sekretářka), učo 498331
- Bc. Ondřej Machálka, DiS. (technik interaktivní výuky), učo 551409
- Dana Melichárková (chovatelka laboratorních zvířat), učo 245282
- Bc. Rudolf Novák (programátor), učo 4390
- Mgr. Juraj Ovčík, RN., DiS. (technik interaktivní výuky), učo 238662
- Mgr. Lukáš Plch (knihovník-specialista), učo 217571
- BcA. Petr Polman (technik interaktivní výuky), učo 245555
- Ing. Kristýna Putna (sekretářka), učo 252600
- Mgr. Petra Růžičková (analytička), učo 436713
- Tomáš Sitarčík (technik audiovizuální a výpočetní techniky), učo 247201
- Jitka Šafaříková (chovatelka laboratorních zvířat), učo 252288
- Michal Šemora (technik audiovizuální a výpočetní techniky), učo 479471
- Mgr. Lenka Šnajdrová, Ph.D. (odborná pracovnice), učo 14128
- Lucie Šplouchalová (technička interaktivní výuky), učo 437948
- BcA. Jan Šulák (technik interaktivní výuky), učo 322435
- Irena Vaďurová (sekretářka), učo 116790
- RNDr. Ferdinand Varga, Ph.D. (technik interaktivní výuky), učo 241343
- Mgr. Michal Vičar (programátor), učo 144596
Externí spolupracovníci
- Dávid Bublavý, učo 459650
- Tomáš Doktor, učo 253630
- Alla Drobiazko, učo 253034
- Ing. Lenka Hýblová, DiS., učo 44710
- Josef Müller, učo 58298
- Marie Otoupalíková, učo 133625
- Hana Sejdijajová Čuříková, učo 253226
- Pavlina Slezák, učo 553808
- Zdeněk Sucharda, učo 253504
- Ing. Jindřiška Svobodová, učo 119049
- Bc. Hana Šperková, DiS., učo 102900
- Mgr. Markéta Zemanová, učo 31070
* Dlouhodobě mimo výkon práce