FF:D_HV_ISP6 Individuální studijní plán 6 - Informace o předmětu
D_HV_ISP6 Individuální studijní plán 6
Filozofická fakultajaro 2027
- Rozsah
- 0/0. 20 kr. Ukončení: z.
- Vyučující
- prof. PhDr. Martin Wihoda, Ph.D. (přednášející)
- Garance
- prof. PhDr. Martin Wihoda, Ph.D.
- Omezení zápisu do předmětu
- Předmět je otevřen studentům libovolného oboru.
- Anotace
- Cílem ISP6 je zpracování nejméně tří čtvrtin (75 %) zamýšleného rozsahu disertační práce. Text bude posouzen školitelem, který vypracuje písemný posudek v rozsahu obvyklém při hodnocení rukopisů v recenzovaných časopisech. Kapitola a posudek budou postoupeny k vyjádření OR (Milník III).
Po dohodě se školitelem mohou být do ISP6 zapracovány vybrané povinnosti z modulů II, III a IV, případně další aktivity. - Výstupy z učení
- Nejméně tři čtvrtiny zamýšleného rozsahu disertační práce, jejíž úroveň posoudí školitel a OR (Milník III). Výsledkem hodnocení je rozhodnutí OR o dalším pokračování ve studiu.
- Klíčová témata
- Individuální odborná činnost pod vedením školitele podle specializace a požadavků školícího pracoviště.
- Studijní zdroje a literatura
- Vzhledem k povaze předmětu bude seznam literatury průběžně precizován v průběhu konzultací se školitelem.
- Přístupy, postupy a metody používané ve výuce
- Konzultace se školitelem, případně konzultace s předsedou a členy OR.
- Způsob ověření výstupů z učení a požadavky na ukončení
- Písemné hodnocení školitelem a hodnocení OR (Milník III).
- Permalink: https://is.muni.cz/predmet/phil/jaro2027/D_HV_ISP6