VENTRUBA, Pavel a Jana ŽÁKOVÁ. 22. sympozium asistované reprodukce a 11. česko-slovenská konference reprodukční gynekologie. 2012.
Originální název 22. sympozium asistované reprodukce a 11. česko-slovenská konference reprodukční gynekologie
Název česky 22. sympozium asistované reprodukce a 11. česko-slovenská konference reprodukční gynekologie
Název anglicky 22nd symposium of Assisted Reproduction and 11th Czech-Slovak Conference od Reproductive Gynaecology
Autoři VENTRUBA, Pavel (203 Česká republika, garant, domácí) a Jana ŽÁKOVÁ (203 Česká republika).
Vydání 2012.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 30214 Obstetrics and gynaecology
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Kód RIV RIV/00216224:14110/12:00064064
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova česky asistovaná reprodukce; reprodukční gynekologie; sympozium; konference
Klíčová slova anglicky assisted reproduction; reproductive gynaecology; sympozium; conference
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: doc. RNDr. Jana Žáková, Ph.D., učo 24081. Změněno: 25. 2. 2013 11:05.
Sympozium a konference projednávaly otázky asistované reprodukce - současné metody, nové trendy, laboratorní techniky. Problematiku gynekologickou, andrologickou, embryologickou, psychologickou, urologickou, stimulační preparáty a program dárcovství.
Anotace anglicky
Symposium and Conference discussed issues of assisted reproduction - the current methods, new trends, laboratory techniques. Problems of gynecology, andrology, embryology, psychology, urology, stimulation protocols a and donation programme.
Návaznosti
FRVS/150/2012, interní kód MUNázev: Vypracování laboratorního cvičení zaměřeného na demonstraci vybraných prekoncentračních postupů v kapilární elektroforéze (Akronym: Prekoncentrace v CE)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Vypracování laboratorního cvičení zaměřeného na demonstraci vybraných prekoncentračních postupů v kapilární elektroforéze, G - Tvůrčí činnost studentů
VytisknoutZobrazeno: 20. 9. 2024 12:53