LOUSOVÁ, Eva, Jana ŽÁKOVÁ, Pavel VENTRUBA a Igor CRHA. Historie laboratorních metod asistované reprodukce za 30 let v centru CAR 01. In 11. Česko –slovenská konference reprodukční gynekologie a 22. sympozium asistované reprodukce,. 2012.
Originální název Historie laboratorních metod asistované reprodukce za 30 let v centru CAR 01
Název česky Historie laboratorních metod asistované reprodukce za 30 let v centru CAR 01.
Název anglicky History of laboratory methods of assisted reproduction for 30 years at the center CAR 01
Autoři LOUSOVÁ, Eva (203 Česká republika), Jana ŽÁKOVÁ (203 Česká republika, garant, domácí), Pavel VENTRUBA (203 Česká republika, domácí) a Igor CRHA (203 Česká republika, domácí).
Vydání 11. Česko –slovenská konference reprodukční gynekologie a 22. sympozium asistované reprodukce, 2012.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30214 Obstetrics and gynaecology
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14110/12:00064101
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova česky metoda laboratoř embryologie kultivace mikromanipulace kryokonzervace
Klíčová slova anglicky method laboratory embryology cultivation mikromanipulation cryopreservation
Změnil Změnila: doc. RNDr. Jana Žáková, Ph.D., učo 24081. Změněno: 26. 2. 2013 13:01.
Za 30 let se asistovaná reprodukce na našem pracovišti velmi rozvíjela. Vývoj probíhal v oblasti medicínské, laboratorní a technické. V laboratoři se vyvíjely nejen metody, ale přibývaly nové přístroje, nástroje, média a materiál.
Anotace anglicky
For 30 years, assisted reproduction very developed at our workplace. The development took place in the field of medicine, laboratory and technical progress. In the laboratory were developed not only methods, but were added devices, instruments, media and material.
Návaznosti
FRVS/150/2012, interní kód MUNázev: Vypracování laboratorního cvičení zaměřeného na demonstraci vybraných prekoncentračních postupů v kapilární elektroforéze (Akronym: Prekoncentrace v CE)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Vypracování laboratorního cvičení zaměřeného na demonstraci vybraných prekoncentračních postupů v kapilární elektroforéze, G - Tvůrčí činnost studentů
VytisknoutZobrazeno: 19. 9. 2024 20:11