ŠEVČÍKOVÁ, Sabina, Lenka KUBICZKOVÁ, Fedor KRYUKOV, Elena Vladimirovna DEMENTYEVA, Ondřej SLABÝ, Jana NEKVINDOVÁ, L. RADOVÁ, Aneta MIKULÁŠOVÁ, Petr KUGLÍK, Miroslav PENKA, Luděk POUR, Zdeněk ADAM a Roman HÁJEK. Cirkulující mikroRNA u monoklonálních gamapatií. In XXVII. Olomoucké hematologické dny s mezinárodní účastí. 2013.
Originální název Cirkulující mikroRNA u monoklonálních gamapatií
Autoři ŠEVČÍKOVÁ, Sabina, Lenka KUBICZKOVÁ, Fedor KRYUKOV, Elena Vladimirovna DEMENTYEVA, Ondřej SLABÝ, Jana NEKVINDOVÁ, L. RADOVÁ, Aneta MIKULÁŠOVÁ, Petr KUGLÍK, Miroslav PENKA, Luděk POUR, Zdeněk ADAM a Roman HÁJEK.
Vydání XXVII. Olomoucké hematologické dny s mezinárodní účastí, 2013.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Změnil Změnila: Mgr. Anna Potáčová, Ph.D., učo 44190. Změněno: 20. 5. 2013 12:15.
Návaznosti
MUNI/11/InGA17/2012, interní kód MUNázev: MikroRNA v patogenezi extramedulárního relapsu mnohočetného myelomu
Investor: Masarykova univerzita, MikroRNA v patogenezi extramedulárního relapsu mnohočetného myelomu
NT11154, projekt VaVNázev: Úloha mitotické disrupce v B lymfocytech u mnohočetném myelomu