VENTRUBA, Pavel, Jana ŽÁKOVÁ, Igor CRHA, Martin HUSER, Robert HUDEČEK, Eva LOUSOVÁ, Kateřina SOCHOROVÁ a Lenka MEKIŇOVÁ. 25 let kryokonzervace spermatu na GPK LF MU a FN Brno: využití v programu asistované reprodukce, dárcovství, u zdravých mužů a onkologických pacientů. In Společná konference ČGPS ČLS JEP a SGPS SLS, Brno, 2014. 2014.
Originální název 25 let kryokonzervace spermatu na GPK LF MU a FN Brno: využití v programu asistované reprodukce, dárcovství, u zdravých mužů a onkologických pacientů.
Název česky 25 let kryokonzervace spermatu na GPK LF MU a FN Brno: využití v programu asistované reprodukce, dárcovství, u zdravých mužů a onkologických pacientů.
Autoři VENTRUBA, Pavel, Jana ŽÁKOVÁ, Igor CRHA, Martin HUSER, Robert HUDEČEK, Eva LOUSOVÁ, Kateřina SOCHOROVÁ a Lenka MEKIŇOVÁ.
Vydání Společná konference ČGPS ČLS JEP a SGPS SLS, Brno, 2014, 2014.
Typ výsledku Vyžádané přednášky
Klíčová slova česky asistovaná reprodukce, kryokonzervace, sperma, onkologie
Klíčová slova anglicky assisted reproduction, cryokonzervation, sperm, oncology
Změnil Změnil: prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA, učo 1779. Změněno: 16. 12. 2014 15:35.
VytisknoutZobrazeno: 20. 9. 2024 08:41