KYSELOVSKÁ, Tereza. The Non-Contractual Obligations in the Czech Act on Private International Law and Rome II Regulation. In Workshop on Czech and Polish Private International Law, Wroclaw. 2015.
Originální název The Non-Contractual Obligations in the Czech Act on Private International Law and Rome II Regulation
Název česky Mimosmluvní závazkové vztahy v zákoně o mezinárodním právu soukromém a Naříezení Rím II
Autoři KYSELOVSKÁ, Tereza.
Vydání Workshop on Czech and Polish Private International Law, Wroclaw, 2015.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Vyžádané přednášky
Obor 50500 5.5 Law
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Právnická fakulta
Klíčová slova česky Mimosmluvní závazkové vztahy; zákon o mezinárodním právu soukromém; Nařízení Řím II; kolizní normy
Klíčová slova anglicky Non-Contractual Obligations; Czech Act on Private International Law; Rome II Regulation
Změnil Změnila: doc. JUDr. Tereza Kyselovská, Ph.D., učo 107801. Změněno: 1. 2. 2023 11:00.
Workshop Katedry mezinárodního a evropského práva, Právnické fakulty Masarykovy univerzity a University of Wroclaw na téma Aktuální otázky a legislativa v oblasti mezinárodní právo soukromé.
VytisknoutZobrazeno: 24. 9. 2024 15:21