POTĚŠIL, Lukáš. Dokazování a ústní jednání ve správním řízení. In Bratislavské právnické forum 2015/Bratislava Legal Forum 2015. 2015.
Originální název Dokazování a ústní jednání ve správním řízení
Název česky Dokazování a ústní jednání ve správním řízení
Název anglicky Prooving and Oral Hearing in Administrative Procedure
Autoři POTĚŠIL, Lukáš.
Vydání Bratislavské právnické forum 2015/Bratislava Legal Forum 2015, 2015.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Prezentace na konferencích
Obor 50500 5.5 Law
Stát vydavatele Slovensko
WWW URL
Organizační jednotka Právnická fakulta
Klíčová slova česky dokazování, ústní jednání
Klíčová slova anglicky Proovind; Oral Hearing
Změnil Změnil: doc. JUDr. Lukáš Potěšil, Ph.D., učo 61256. Změněno: 23. 10. 2015 10:48.
Příspěvek se věnoval problematice dokazování ve správním řízení a jeho návaznosti na institut ústního jednání. Zabýval se takovými otázkami, jako je obligatornost ústního jednání při dokazování, možnosti dokazování bez ústního jednání a účasti účastníků řízení při tomto procesu.
Anotace anglicky
Contribution focused on the issue of proving in administrative proceedings and its relation to institute of oral hearing. It deals with issues such as the obligatoriness of oral hearing in process of taking of evidence, the possibility of proving without oral hearing and participation of the parties in this process.
Návaznosti
GA13-30730S, projekt VaVNázev: Prostředky ochrany subjektivních práv ve veřejné správě, jejich systém a efektivnost
Investor: Grantová agentura ČR, Prostředky ochrany subjektivních práv ve veřejné správě, jejich systém a efektivnost
VytisknoutZobrazeno: 21. 9. 2024 23:31