VODOVÁ, Libuše. Závěrečná zpráva o konání kurzu Dendrologické vycházky. 2015.
Originální název Závěrečná zpráva o konání kurzu Dendrologické vycházky
Název česky Závěrečná zpráva o konání kurzu Dendrologické vycházky
Autoři VODOVÁ, Libuše.
Vydání 2015.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Popularizační texty a aktivity
Obor 10600 1.6 Biological sciences
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Změnil Změnila: Mgr. Libuše Vodová, Ph.D., učo 43576. Změněno: 4. 3. 2016 10:10.
Závěrečná zpráva hodnotí realizaci tří dílčích workshopů (kurz Dendrologické vycházky) v rámci projektu Popularizace vědy v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU. Tyto tři popularizační workshopy proběhly v srpnu 2014, říjnu 2014 a únoru 2015 a zúčastnilo se jich 15 učitelů ZŠ a SŠ. Účastníci se seznámili s konkrétními dřevinnými taxony vybraných lokalit a jejich determinačními znaky, vyzkoušeli si užití pomůcek pro určování dřevin přímo v terénu a sdíleli své zkušenosti z výuky tématu dřeviny na ZŠ.
Anotace anglicky
The Final report summarizes the realization of the three workshops (course Dendrological excursions) happened within the project „Popularization of science in natural sciences and mathematics, using the potential of MU“. These three workshops were held in August 2014, October 2014 and February 2015 and they were attended by 15 teachers of elementary and secondary schools. The woody plants of selected sites were introduced to participants of course. The participants also tried using of tools for identifying woody plants in the field and they shared their experiences with teaching of topic woody plants at elementary and secondary schools.
Návaznosti
EE2.3.45.0018, projekt VaVNázev: Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU
VytisknoutZobrazeno: 8. 5. 2024 09:56