TICHÝ, Martin, Martin TICHÝ, Renata KOPOVÁ, Jan ŠTERNBERSKÝ a Dagmar DITRICHOVÁ. Psoriasis and psoriatic arthritis induced in a patient treated with infliximab for Crohn''s disease. Journal of Dermatological Treatment. US, 2012, roč. 23, č. 3, s. 208-211. ISSN 0954-6634. doi:10.3109/09546634.2010.521811.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Psoriasis and psoriatic arthritis induced in a patient treated with infliximab for Crohn''s disease
Název česky Vznik psoriázy a psoriatické artritidy u pacienta léčeného infilixmabem pro Crohnovu chorobu
Autoři TICHÝ, Martin, Martin TICHÝ, Renata KOPOVÁ, Jan ŠTERNBERSKÝ a Dagmar DITRICHOVÁ.
Vydání Journal of Dermatological Treatment, US, 2012, 0954-6634.
Další údaje
Typ výsledku Článek v odborném periodiku
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
Impakt faktor Impact factor: 1.504
Doi http://dx.doi.org/10.3109/09546634.2010.521811
Příznaky Mezinárodní význam, Recenzováno
Změnil Změnil: MUDr. Jan Šternberský, Ph.D., učo 72167. Změněno: 4. 2. 2017 13:44.
VytisknoutZobrazeno: 4. 3. 2024 22:16