M 2016

24. LINGUISTIK- UND LITERATURTAGE IN BRNO/ TSCHECHISCHE REPUBLIK: SPRACHEN VERBINDEN

JANÍKOVÁ, Věra

Originální název

Název anglicky

24. LINGUISTIC AND LITERATURE DAYS IN BRNO / CZECH REPUBLIC: LANGUAGES CONNECT

JANÍKOVÁ, Věra (203 Česká republika, garant, domácí)

Vydání

Jazyk

němčina

Typ výsledku

Uspořádání konference

Obor

60200 6.2 Languages and Literature

Stát vydavatele

Utajení

není předmětem státního či obchodního tajemství

Kód RIV

RIV/00216224:14410/16:00093731

Organizační jednotka

Pedagogická fakulta

Klíčová slova česky

germanistika; lingvistika; literární věda; didaktika němčiny jako cizího jazyka; výzkum

Klíčová slova anglicky

German studies; linguistics; literary science; didactics of German as a foreign language; research
Změněno: 7. 3. 2017 21:54, prof. PhDr. Věra Janíková, Ph.D.

V originále

Die international angesehene wissenschaftliche Fachtagung von GermanistInnen aus ganz Europa. Sie wurde von dem Lehrstuhl für deutsche Sprache und Literatur an der Pädagogischen Fakultät der Masaryk-Universität organisiert. Urheberin und Namensgeberin der Fachtagung war die Gesellschaft für Sprache und Sprachen e.V. (GeSuS) mit Sitz in Deutschland. Ziel der Fachtagung war es, eine Plattform zur Präsentation neuerer Forschungsergebnisse im Bereich der Germanistik zu schaffen und das Knüpfen neuer Kontakte zu ermöglichen.

Česky

Mezinárodně uznávaná vědecká konference germanistů z celé Evropy. Byla pořádána Katedrou německého jazyka a literatury PdF Masarykovy univerzity. Iniciátorem konference bylo sdružení Gesellschaft für Sprache und Sprachen e.V. (GeSuS) se sídlem v Německu. Cílem konference bylo poskytnout platformu pro prezentaci výsledků současného výzkumu a umožnit navazování nových kontaktů.

Návaznosti

MUNI/A/0961/2015, interní kód MU
Název: Výzkum učení a vyučování cizích jazyků (Akronym: AKTEV V)
Investor: Masarykova univerzita, Výzkum učení a vyučování cizích jazyků, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty