PACKOVÁ, Anna a Leona MUŽÍKOVÁ. Školní stravování – investice do zdraví. 2016.
Originální název Školní stravování – investice do zdraví
Název anglicky School Catering - Investment in Health
Autoři PACKOVÁ, Anna (203 Česká republika) a Leona MUŽÍKOVÁ (203 Česká republika, garant, domácí).
Vydání 2016.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14410/16:00093779
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky školní stravování; podpora zdraví
Klíčová slova anglicky school catering; health promotion
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnil: doc. PaedDr. Vladislav Mužík, CSc., učo 549. Změněno: 1. 3. 2017 17:09.
Mezinárodní konference byla uspořádána Statutárním městem Brnem ve spolupráci s Masarykovou univerzitou. Konference se zúčastnila řada zahraničních odborníků, kteří prezentovali systém školního stravování v evropských státech. Hlavním cílem konference byla výměna zkušeností, diskuse k současnému stavu školního stravování na mezinárodní úrovni a hledání cest k podpoře zdraví dětí a dospívajících.
Anotace anglicky
The international conference was organized by the City of Brno and Masaryk University. The conference was attended by many foreign experts who presented the system of school meals in European states. The main objective of the conference was to exchange experience, discussion about the current state of school meals at the international level and searching the ways to support the health of children and adolescents.
VytisknoutZobrazeno: 22. 7. 2024 08:36