BRYCHOVÁ, Alice. Arbeit mit Eltern der Kindergartenkinder im Projekt Bildungskooperation in der Grenzregion CZ-AT. In Bildungsseminar zum Tschechischangebot in NÖ Kindergärten. 2016.
Originální název Arbeit mit Eltern der Kindergartenkinder im Projekt Bildungskooperation in der Grenzregion CZ-AT
Název česky Práce s rodiči dětí v mateřských školách v rámci projektu kooperace v příhraniční oblasti CZ-AT
Název anglicky How to work with parents of children in nursery schools within the project of cooperation in the border area CZ-AT
Autoři BRYCHOVÁ, Alice.
Vydání Bildungsseminar zum Tschechischangebot in NÖ Kindergärten, 2016.
Typ výsledku Vyžádané přednášky
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky podpora učení se jazyka souseda v příhraniční oblasti, kooperace ve vzdělávání
Klíčová slova anglicky promotion of language learning neighbor in the border region, cooperation in education
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: Dana Nesnídalová, učo 831. Změněno: 26. 10. 2017 17:48.
Im Beitrag wurden verschiedene Perspektiven der Arbeit mit Eltern der Kindergartenkinder vorgestellt. Das Ziel der Zusammenarbeit mit den Eltern ist, sie zu überzeugen, dass ihre Kinder an einem grenzüberschreitenden EU Projekt zur Förderung der Kooperationen zwischen zwei Ländern teilnehmen sollten. Das Ziel des Projektes ist, die Qualität des menschlichen Zusammenlebens in diesen Grenzregionen zu erhöhen, die Menschen der Regionen zueinander näher zu bringen.
Anotace česky
V článku byly prezentovány různé pohledy na práci s rodiči dětí ve školce v Dolním Rakousku. Cílem spolupráce s rodiči je přesvědčit je, že jejich děti by se měly podílet na přeshraničním projektu EU na podporu spolupráce mezi oběma zeměmi. Cílem projektu je zvýšit kvalitu lidského života v těchto příhraničních oblastech, aby lidé z regionu měli k sobě blíže.
Anotace anglicky
The article presented various perspectives of the work with parents of kindergarten children. The aim of working with parents is to convince them that their children should participate in a cross-border EU project to promote cooperation between two countries. The aim of the project is to increase the quality of human coexistence in these border regions, to bring the people of the regions closer together.
VytisknoutZobrazeno: 19. 9. 2024 10:52