WINKLER, Jiří, Zdeňka DOHNALOVÁ, Kateřina KUBALČÍKOVÁ, Ladislav OTAVA, Monika PUNOVÁ, Jiří VANDER, Martin ŽIŽLAVSKÝ, Magda FRIŠAUFOVÁ, Josef HORŇÁČEK, Anna KRCHŇAVÁ, Pavel NAVRÁTIL, Jitka NAVRÁTILOVÁ, Daniela JAKLOVÁ STŘIHAVKOVÁ, Imrich VAŠEČKA a Iveta ZELENKOVÁ. Analýza potřebnosti rozvoje sociálních služeb v Brně. Brno: Statutární město Brno se sídlem v Brně, 2016, 385 s. Odborná studie pro tvorbu 5. komunitního plánu.
Originální název Analýza potřebnosti rozvoje sociálních služeb v Brně
Název anglicky Need assessment for Development of Social Services in Brno
Autoři WINKLER, Jiří, Zdeňka DOHNALOVÁ, Kateřina KUBALČÍKOVÁ, Ladislav OTAVA, Monika PUNOVÁ, Jiří VANDER, Martin ŽIŽLAVSKÝ, Magda FRIŠAUFOVÁ, Josef HORŇÁČEK, Anna KRCHŇAVÁ, Pavel NAVRÁTIL, Jitka NAVRÁTILOVÁ, Daniela JAKLOVÁ STŘIHAVKOVÁ, Imrich VAŠEČKA a Iveta ZELENKOVÁ.
Vydání Brno, 385 s. Odborná studie pro tvorbu 5. komunitního plánu, 2016.
Nakladatel Statutární město Brno se sídlem v Brně
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Výzkumná zpráva
Obor 50600 5.6 Political science
Stát vydavatele Česká republika
Klíčová slova česky komunitní plánování; sociální služby; sociální práce; sociální pomoc; senioři; děti, mládež rodina; osoby se zdravotním postižením; osoby s duševním onemocněním; osoby ohrožené sociálním vyloučením;
Klíčová slova anglicky community planning; Social Services; social work; social assistance; seniors; children, youth and family; persons with disabilities; people with mental illness; persons at risk of social exclusion;
Štítky adolescent mothers, Cabilities, communication with citizens, evaluation, needs assessment, participative evaluation, partnerships
Změnil Změnila: Mgr. et Mgr. Zdeňka Dohnalová, Ph.D., učo 44672. Změněno: 21. 2. 2024 16:16.
Návaznosti
MUNI/A/1202/2015, interní kód MUNázev: Změna, kontinuita a robustnost - současné výzvy sociální politiky a sociální práce (Akronym: Změna a kontinuita)
Investor: Masarykova univerzita, Změna, kontinuita a robustnost - současné výzvy sociální politiky a sociální práce, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
VytisknoutZobrazeno: 27. 4. 2024 00:23