BRABLÍK, Stanislav, Kamila BRÁZDILOVÁ, Kateřina GAŠOVÁ, Lenka JANOŠOVÁ, Monika MICHALÍKOVÁ a Marie TURKOVÁ. Rodiny s malými dětmi. Brno, 2014, 76 s.
Originální název Rodiny s malými dětmi
Název česky Rodiny s malými dětmi
Název anglicky Families with small children
Autoři BRABLÍK, Stanislav (203 Česká republika, garant, domácí), Kamila BRÁZDILOVÁ (203 Česká republika), Kateřina GAŠOVÁ (203 Česká republika), Lenka JANOŠOVÁ (203 Česká republika), Monika MICHALÍKOVÁ (703 Slovensko) a Marie TURKOVÁ (203 Česká republika).
Vydání Brno, 76 s. 2014.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Účelové publikace
Obor 50900 5.9 Other social sciences
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14560/14:00099937
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
Klíčová slova česky péče o dítě předškolního věku; baby-boom; rodičovská dovolená; mateřská škola; alternativní hlídání; příjem rodiny
Klíčová slova anglicky preschool childcare; baby-boom; parent leave; preschool; alternative childcare; family income
Změnil Změnila: Ing. Michaela Horňáková, učo 76105. Změněno: 16. 2. 2018 13:40.
Jedná se o výstup projektu OP VK s názvem: Partnerství subjektů meziuniverzitní studentské sítě: CZ.1.07/2.4.00/31.0157. Práce si klade za cíl provést analýzu aktuálního stavu hlídání dětí předškolního věku, představí možnosti alternativního hlídání, které jsou vhodné i pro rodiče s nízkým a středním příjmem, a navrhne aktivity, které by je rozšířily do praxe. Tato analýza je vytvořena na základě primárních zdrojů, sekundární literatury, ankety a rozhovorů.
Anotace anglicky
Matter of a partnership of the entities for the inter-university student network project (OP Education for Competitiveness CZ.1.07/2.4.00/31.0157). The project focuses on the areas of education and care of pre-school children. The purpose is mainly to share experiences among companies in the field of flexible jobs, employment of parents on parental leave, the associated risks experienced in the establishment and management of corporate kindergartens and children's groups. We need to broaden awareness among small and medium enterprises, which is more suitable for the transfer of knowledge between firms other than from authority office to company.
VytisknoutZobrazeno: 20. 8. 2024 00:30