NAVRÁTIL, Ondřej, Kateřina MÍKOVÁ, Anna MARTÍNKOVÁ, Tomasz KALITKO a Joanna MARCINKOWSKA. Korespondencja. 2017.
Originální název Korespondencja
Autoři NAVRÁTIL, Ondřej, Kateřina MÍKOVÁ, Anna MARTÍNKOVÁ, Tomasz KALITKO a Joanna MARCINKOWSKA.
Vydání 2017.
Typ výsledku Prezentace v oblasti umění
Klíčová slova česky současné umění; výstava; mezinárodní projekt; komunikace
Změnil Změnil: Mgr. et Mgr. MgA. Ondřej Navrátil, Ph.D., učo 42303. Změněno: 10. 3. 2018 21:29.
Prezentace v galerii Szewska 16 byla vytvořena polskými, španělskými, českými a finskými umělci a je výsledkem dlouhodobější mezinárodní spolupráce a finálního workshopu. Projekt bude pokračovat výstavami v České republice, Španělsku a Finsku. Tématem prezentace byl komunikační potenciál stínů tradičních médií v prostředí digitálních sítí.
Návaznosti
MUNI/A/1107/2015, interní kód MUNázev: Výchova uměním
Investor: Masarykova univerzita, Výchova uměním, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
VytisknoutZobrazeno: 19. 9. 2024 14:22