BEDROŠOVÁ, Marie, Renata HLAVOVÁ, Hana MACHÁČKOVÁ, Lenka DĚDKOVÁ a David ŠMAHEL. České děti a dospívající na internetu: Zpráva z výzkumu na základních a středních školách. Projekt EU Kids Online IV – Česká republika. Brno: Masarykova univerzita, 2018.
Originální název České děti a dospívající na internetu: Zpráva z výzkumu na základních a středních školách. Projekt EU Kids Online IV – Česká republika
Autoři BEDROŠOVÁ, Marie, Renata HLAVOVÁ, Hana MACHÁČKOVÁ, Lenka DĚDKOVÁ a David ŠMAHEL.
Vydání Brno, 2018.
Nakladatel Masarykova univerzita
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Výzkumná zpráva
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Organizační jednotka Fakulta sociálních studií
Změnil Změnila: Mgr. et Mgr. Marie Jaroň Bedrošová, Ph.D., učo 386205. Změněno: 7. 1. 2019 10:48.
Výzkumná zpráva shrnuje základní zjištění z projektu EU Kids Online IV v České republice, jenž byl zaměřen na online aktivity a rizika u dětí a dospívajících. Zjištění vycházejí z dotazníkového šetření, které proběhlo na 89 základních a středních školách v celé České republice od října 2017 do února 2018.
VytisknoutZobrazeno: 6. 5. 2024 07:32