CHOVANEC, Jan, Dominika KOVÁČOVÁ a Jan EICHLER. Current Trends in Linguistics : The Second International Wrocław - Brno PhD Linguistic Workshop, 22 November, Masaryk University, Brno, Czech Republic. 2019.
Originální název Current Trends in Linguistics : The Second International Wrocław - Brno PhD Linguistic Workshop, 22 November, Masaryk University, Brno, Czech Republic
Autoři CHOVANEC, Jan (203 Česká republika, garant, domácí), Dominika KOVÁČOVÁ (703 Slovensko, domácí) a Jan EICHLER (203 Česká republika, domácí).
Vydání 2019.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 60203 Linguistics
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Kód RIV RIV/00216224:14210/19:00112526
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova česky konference; organizační činnost
Klíčová slova anglicky conference; organizational work
Štítky rivok
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Jana Pelclová, Ph.D., učo 39970. Změněno: 5. 2. 2020 11:18.
A student conference organized for graduate students in the fields of sociopragmatics. Organized in cooperation with the University of Wroclaw and University of Vienna.
Anotace česky
Studentská konference pro postgraduální studenty v oboru sociopragmatika. Na organizaci se podílela i University of Wroclaw a University of Vienna.
Návaznosti
MUNI/A/1396/2018, interní kód MUNázev: Researching Communication in English: Paradigms, Strategies, Developments (Akronym: RCE)
Investor: Masarykova univerzita, Researching Communication in English: Paradigms, Strategies, Developments, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
VytisknoutZobrazeno: 25. 5. 2024 22:41