KUNT VONKOVÁ, Barbara, Šárka PAVLOVÁ, Jitka MALČÍKOVÁ, Jana KOTAŠKOVÁ, Karla PLEVOVÁ, Barbara DVOŘÁČKOVÁ, Marcela ŽENATOVÁ, Jakub HYNŠT, S. MAŠLEJOVÁ, Anna PANOVSKÁ, Yvona BRYCHTOVÁ, Boris TICHÝ, Karol PÁL, Jiří MAYER a Šárka POSPÍŠILOVÁ. Dynamika vývoje mutací TP53 u pacientů s chronickou lymfocytární leukemií během léčby BCR inhibitory. In 20. Pražské hematologické dny (Hematologie 2020), Praha. 2020.
Originální název Dynamika vývoje mutací TP53 u pacientů s chronickou lymfocytární leukemií během léčby BCR inhibitory.
Autoři KUNT VONKOVÁ, Barbara, Šárka PAVLOVÁ, Jitka MALČÍKOVÁ, Jana KOTAŠKOVÁ, Karla PLEVOVÁ, Barbara DVOŘÁČKOVÁ, Marcela ŽENATOVÁ, Jakub HYNŠT, S. MAŠLEJOVÁ, Anna PANOVSKÁ, Yvona BRYCHTOVÁ, Boris TICHÝ, Karol PÁL, Jiří MAYER a Šárka POSPÍŠILOVÁ.
Vydání 20. Pražské hematologické dny (Hematologie 2020), Praha, 2020.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Organizační jednotka Středoevropský technologický institut
Změnil Změnila: Lucie Němcová, učo 113323. Změněno: 10. 10. 2022 10:29.
Návaznosti
MUNI/A/1395/2019, interní kód MUNázev: Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit VII (Akronym: VýDiTeHeMa VII)
Investor: Masarykova univerzita, Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit VII, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
VytisknoutZobrazeno: 18. 9. 2024 23:15