ŠKORPÍKOVÁ, Lucie, Jaroslav VADLEJCH, Nikol RESLOVÁ, Jana ILGOVÁ, Iveta Angela KYRIÁNOVÁ, Jan MAGDÁLEK, Simona SAJDÁKOVÁ a Martin KAŠNÝ. Prevalence of strongyle gastrointestinal nematodes in sheep in the Czech Republic. In 13th European Multicolloquium of Parasitology, 2021. 2021.
Originální název Prevalence of strongyle gastrointestinal nematodes in sheep in the Czech Republic
Autoři ŠKORPÍKOVÁ, Lucie, Jaroslav VADLEJCH, Nikol RESLOVÁ, Jana ILGOVÁ, Iveta Angela KYRIÁNOVÁ, Jan MAGDÁLEK, Simona SAJDÁKOVÁ a Martin KAŠNÝ.
Vydání 13th European Multicolloquium of Parasitology, 2021, 2021.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 10600 1.6 Biological sciences
Stát vydavatele Srbsko
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Klíčová slova anglicky Gastrointestinal nematodes, Sheep, RT-PCR, McMaste
Změnil Změnila: Mgr. Lucie Škorpíková, Ph.D., učo 357379. Změněno: 14. 2. 2022 16:26.
Návaznosti
LTC19018, projekt VaVNázev: Pilotní strategický plán boje s rezistentními kmeny parazitických červů v českých hospodářských chovech přežvýkavců (Akronym: Rezistence HELM)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Pilotní strategický plán boje s rezistentními kmeny parazitických červů v českých hospodářských chovech přežvýkavců, INTER-COST
VytisknoutZobrazeno: 13. 9. 2024 03:47