FIŠER, Zbyněk, Eliška HONDLOVÁ, Aleš CHROMEČKA, Patrik SLÁMA, Daniel FRČEK, Táňa KLODWIGOVÁ, Luisa PAVLÍKOVÁ, Tomáš KAVKA a Dominik BÁRT. Autorské čtení a Noc vědců. 2022.
Originální název Autorské čtení a Noc vědců
Název anglicky Author's poetry reading
Autoři FIŠER, Zbyněk, Eliška HONDLOVÁ, Aleš CHROMEČKA, Patrik SLÁMA, Daniel FRČEK, Táňa KLODWIGOVÁ, Luisa PAVLÍKOVÁ, Tomáš KAVKA a Dominik BÁRT.
Vydání 2022.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání workshopu
Obor 60204 General literature studies
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova česky Současná česká poezie
Klíčová slova anglicky Czech contemporary poetry
Změnil Změnil: doc. PhDr. Zbyněk Fišer, Ph.D., učo 1941. Změněno: 27. 12. 2022 21:29.
V moderovaném dialogu studující a dva absolventi Ústavu české literatury představili své nejnovější poetické práce.
Anotace anglicky
In a moderated dialogue, students and two graduates of the Institute of Czech Literature presented their latest poetic works.
Návaznosti
MUNI/A/1386/2021, interní kód MUNázev: Literatura a kultura v intermediálních a interkulturních souvislostech (Akronym: LKIIS)
Investor: Masarykova univerzita, Literatura a kultura v intermediálních a interkulturních souvislostech
VytisknoutZobrazeno: 26. 7. 2024 23:23