OBERMANNOVÁ, Radka, Regina DEMLOVÁ, Martina LOJOVÁ a Hana VLADÍKOVÁ. 3. setkání CZECRIN ONCO. 2022.
Originální název 3. setkání CZECRIN ONCO
Název česky 3. setkání CZECRIN ONCO
Název anglicky 3rd CZECRIN ONCO MEETING
Autoři OBERMANNOVÁ, Radka (203 Česká republika, domácí), Regina DEMLOVÁ (203 Česká republika, garant), Martina LOJOVÁ (203 Česká republika) a Hana VLADÍKOVÁ (203 Česká republika).
Vydání 2022.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 30230 Other clinical medicine subjects
Stát vydavatele Česká republika
WWW CZECRIN ONCO
Kód RIV RIV/00216224:14110/22:00131910
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova česky CZECRIN ONCO; Tumour Board; DONET; oborová síť
Klíčová slova anglicky CZECRIN ONCO; Tumour Board; DONET; disease oriented network
Štítky CZECRIN ONCO, konference, MOÚ, MU
Změnil Změnila: Bc. Hana Vladíková, BBA, učo 244692. Změněno: 18. 10. 2023 10:40.
Dne 26. 1. 2022 se v rámci oborové konference PRAGUE ONCO pořádané v Praze, v Hotelu Clarion Congress, uskutečnilo třetí CZECRIN ONCO setkání. Hlavním tématem setkání byl připravovaný projekt sítě CZECRIN ONCO – GENESIS (Registr Molekulárních Tumor Boardů). V úvodu informovala docentka Demlová členy a hosty o podpoře nekomerčních studií v návaznosti na nařízení EU 536/2014 účinné od 31. 1. 2022. Dále převzala moderování MUDr. Radka Obermannová a prezentovala projekt GENESIS.(GENOMIC ALTERATIONS PLATFORM FOR NEXT CLINICAL STUDIES). Následovala diskuze zástupců kliniků, patologů, molekulárních biologů nad tvorbou e-platformy.
Anotace anglicky
On January 26, 2022, the third CZECRIN ONCO meeting was held as part of the PRAGUE ONCO industry conference held in Prague at the Clarion Congress Hotel. The main topic of the meeting was the upcoming project of the CZECRIN ONCO network - GENESIS (Registry of Molecular Tumor Boards). In the beginning, associate professor Demlová informed the members and guests about supporting non-commercial studies in connection with the EU regulation 536/2014, effective from January 31, 2022—furthermore, MUDr. Radka Obermannová and presented the GENESIS project (GENOMIC ALTERATIONS PLATFORM FOR NEXT CLINICAL STUDIES). This was followed by a discussion of representatives of clinicians, pathologists, and molecular biologists on the creation of an e-platform.
Návaznosti
LM2018128, projekt VaVNázev: Český národní uzel Evropské sítě infrastruktur klinického výzkumu (Akronym: CZECRIN)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Český národní uzel Evropské sítě infrastruktur klinického výzkumu (CZECRIN)
VytisknoutZobrazeno: 30. 4. 2024 20:19