KLIKOVÁ, Alena. Ke změnám organizace správy na úseku vodního hospodářství v návaznosti na rekodifikaci veřejného stavebního práva. In Územní samosprávné celky v souvislostech správního práva: Pocta doc. JUDr. Petru Havlanovi, CSc. 1. vyd. Brno: Masarykova univerzita, 2023, s. 109-116. Edice Scientia sv.č. 743. ISBN 978-80-280-0325-8.
Originální název Ke změnám organizace správy na úseku vodního hospodářství v návaznosti na rekodifikaci veřejného stavebního práva
Název česky Ke změnám organizace správy na úseku vodního hospodářství v návaznosti na rekodifikaci veřejného stavebního práva
Název anglicky On Changes to The Organisation of Administration in the Water Management Sector Following the Recodification of Public Construction Law
Autoři KLIKOVÁ, Alena (203 Česká republika, garant, domácí).
Vydání 1. vyd. Brno, Územní samosprávné celky v souvislostech správního práva: Pocta doc. JUDr. Petru Havlanovi, CSc. od s. 109-116, 8 s. Edice Scientia sv.č. 743, 2023.
Nakladatel Masarykova univerzita
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Kapitola resp. kapitoly v odborné knize
Obor 50501 Law
Stát vydavatele Česká republika
Forma vydání tištěná verze "print"
WWW Open access knihy
Kód RIV RIV/00216224:14220/23:00132133
Organizační jednotka Právnická fakulta
ISBN 978-80-280-0325-8
Klíčová slova česky stavební zákon-vodní právo-organizace stavební správy
Klíčová slova anglicky Building Act - water law - organisation of building administration
Štítky rivok
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Petra Georgala, učo 32967. Změněno: 9. 2. 2024 12:21.
Příspěvek je věnován problematice chystaných změn organizace správy na úseku vodního hospodářství v návaznosti na rekodifikaci veřejného stavebního práva, které byly legislativně schváleny a také změny, které by mohly být do budoucna schváleny.
Anotace anglicky
The paper is devoted to the issue of upcoming changes in the organization of administration in the field of water management in connection with the recodification of public construction law, which have been legislatively approved and also changes that could be approved in the future.
VytisknoutZobrazeno: 31. 5. 2024 03:04