HADAŠOVÁ, Eva, Eva ČEŠKOVÁ, Aleš HRDLIČKA, M. ZELENKA, P. MUNZAR, M. ZSCHIESCHE, V. SIEGMUND a Alexandra ŠULCOVÁ. Polymorphic Drug Metabolism as a Factor of Variability of the Therapeutic Response of Psychotropic Drugs. In 36th Annual Psychopharmacological Meeting. 1994.
Originální název Polymorphic Drug Metabolism as a Factor of Variability of the Therapeutic Response of Psychotropic Drugs
Název anglicky Polymorphic Drug Metabolism as a Factor of Variability of the Therapeutic Response of Psychotropic Drugs
Autoři HADAŠOVÁ, Eva, Eva ČEŠKOVÁ, Aleš HRDLIČKA, M. ZELENKA, P. MUNZAR, M. ZSCHIESCHE, V. SIEGMUND a Alexandra ŠULCOVÁ.
Vydání 36th Annual Psychopharmacological Meeting, 1994.
Typ výsledku Stať ve sborníku
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Změnil Změnil: doc. RNDr. Aleš Hrdlička, CSc., učo 1963. Změněno: 8. 11. 2001 22:26.
VytisknoutZobrazeno: 22. 9. 2024 01:32