ŠKARABELOVÁ, Simona. Současnost a budoucnost komunikace veřejné správy v ČR. In Tória a prax verejnej správy 2004. 1. vyd. Košice: Univerzita Pavla Jozefa Šafárika. s. 85-89, 4 s. 2004.
Originální název Současnost a budoucnost komunikace veřejné správy v ČR
Název anglicky Today and tomorrow of Public Administration Communication in the Czech Republic
Autoři ŠKARABELOVÁ, Simona (203 Česká republika, garant).
Vydání 1. vyd. Košice, Tória a prax verejnej správy 2004, od s. 85-89, 4 s. 2004.
Nakladatel Univerzita Pavla Jozefa Šafárika
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Stať ve sborníku
Obor 50200 5.2 Economics and Business
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14560/04:00010475
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
Klíčová slova anglicky communication; Public Adminstration;Portal of the Public Administration; Electronic Portal of Territorial Local Governments; Electronic registry; E-government and M-government.
Štítky communication, E-government and M-government., Electronic registry, public adminstration
Změnil Změnila: Ing. Naďa Voráčová, učo 62883. Změněno: 9. 6. 2009 10:33.
Soucasný stav poskytování informacních a komunikacních služeb verejnou správou obcanovi v CR není stále optimální. Pro hledání cesty ke spokojenosti verejnosti s fungováním verejné správy slouží jako základní prostredek komunikace. Z vládního dokumentu Komunikacní strategie verejné správy vyplývá, že cílovým stavem komunikace obcana s verejnou správou je dosažení integrace komunikacních vazeb a koordinované informacní podpory ve verejné správy.
Anotace anglicky
The contemporary conditions in offering of information and communication services produced by a public administration for citizens in the Czech Republic are still not optimal. The basic instrument to find how to make people content with a working public administration is communication. From the governmental document The Communication Strategy of Public Administration follows that the result position in communication between a public administration and a citizen is ensured by integration of communication relationships with a coordinated information support in a public administration
Návaznosti
MSM 145600001, záměrNázev: Faktory efektivnosti rozvoje regionů České republiky