FASSMANN, Antonín, Peter AUGUSTÍN, Lydie IZAKOVIČOVÁ HOLLÁ, Jan SLAPNIČKA a Jiří VANĚK. Signální molekuly PRP plazmy v tkáňovém inženýrství. In Sborník Středoevropské sympozium IX. BRNĚNSKÉ IMPLANTOLOGICKÉ A DENTÁLNÍ DNY. Brno: Masarykova univerzita, 2007, s. 20-20. ISBN 978-80-210-4461-6.
Originální název Signální molekuly PRP plazmy v tkáňovém inženýrství
Název česky Signální molekuly PRP plazmy v tkáňovém inženýrství
Název anglicky Signal molecules of Platelet rich plasma (PRP) in Tissue engineering (TE)
Autoři FASSMANN, Antonín, Peter AUGUSTÍN, Lydie IZAKOVIČOVÁ HOLLÁ, Jan SLAPNIČKA a Jiří VANĚK.
Vydání Brno, Sborník Středoevropské sympozium IX. BRNĚNSKÉ IMPLANTOLOGICKÉ A DENTÁLNÍ DNY, od s. 20-20, 1 s. 2007.
Nakladatel Masarykova univerzita
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Stať ve sborníku
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Lékařská fakulta
ISBN 978-80-210-4461-6
Klíčová slova anglicky signal molecules; PRP; regeneration;
Štítky PRP, Regeneration, signal molecules
Změnil Změnila: prof. MUDr. Lydie Izakovičová Hollá, Ph.D., učo 734. Změněno: 2. 12. 2007 18:58.
Ve sdělení se uvádějí základní principy tkáňového inženýrství a determinující úloha signálních molekul v procesu regenerace.
Anotace anglicky
We describe in our contents basic principles of TE and determinative role of signal molecules in the regeneration process.
Návaznosti
1M0528, projekt VaVNázev: Stomatologické výzkumné centrum
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Stomatologické výzkumné centrum
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 22:04