KANICKÝ, Viktor, Vítězslav OTRUBA a Tomáš VACULOVIČ. 13. Spektroskopická konference. 2007.
Originální název 13. Spektroskopická konference
Název anglicky 13th Spectroscopic Conference
Autoři KANICKÝ, Viktor, Vítězslav OTRUBA a Tomáš VACULOVIČ.
Vydání 2007.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 10406 Analytical chemistry
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Klíčová slova anglicky spectroscopic methods; ICP; AAS; infrared spectroscopy; laser ablation; XRF;
Štítky AAS, ICP, infrared spectroscopy, laser ablation, spectroscopic methods, XRF
Změnil Změnil: prof. RNDr. Viktor Kanický, DrSc., učo 408. Změněno: 29. 4. 2011 16:27.
Cílem 13. Spektroskopické konference je vytvoření diskusní platformy mezi pracovníky zabývajícími se různými spektroskopickými metodami. Předpokládá se účast pracovníků z akademických ústavů, vysokých škol a širokého spektra kontrolních i výzkumných laboratoří působících v různých průmyslových oborech, v zemědělství, ve zdravotnictví, v laboratořích zaměřených na problematiku životního prostředí a dále laboratoří spojených s výzkumem v multidisciplinárním světě Life Sciences. Konference se zúčastní také vědci ze zahraničních pracovišť a přednesou své příspěvky ve zvaných přednáškách (J.S. Becker: Progress in Brain Research using ICP-MS and LA-ICP-MS, Per Jensen: Theoretical rovibronic spectroscopy of small molecules, Uwe Heitmann: High-resolution continuum source AAS Features and prospects).
Anotace anglicky
The aim of the conference is to form a discussion platform between scientists involved in different spectroscopic methods. We suppose a participation of scientists from academic institutes and universities, as well as workers from different supervisory and research laboratories, working in various industrial spheres, as agriculture, health service, environmental laboratories and also in laboratories connected with multidisciplinary world of Life Sciences. Dr. J.S. Becker: Progress in Brain Research using ICP-MS and LA-ICP-MS, Dr. Per Jensen: Theoretical rovibronic spectroscopy of small molecules, Dr. Uwe Heitmann: High-resolution continuum source AAS Features and prospects; will also participate in the conference with their invited lectures.
VytisknoutZobrazeno: 27. 7. 2024 14:06