BÁRTLOVÁ, Barbora, Eva NOSAVCOVOVÁ, Martina TARASOVÁ, Abdul Karim AL-FADHLI, Marcela NOVÁKOVÁ, Lenka DRLÍKOVÁ a Jarmila SIEGELOVÁ. Funkční výsledky rehabilitace po cévní mozkové příhodě po dobu tří měsíců. In XV.sjezd společnosti rehabilitační a fyzikální medicíny - Luhačovice. 2008. ISBN 978-80-254-1238-1.
Originální název Funkční výsledky rehabilitace po cévní mozkové příhodě po dobu tří měsíců
Název česky Funkční výsledky rehabilitace po cévní mozkové příhodě po dobu tří měsíců
Název anglicky Evaluation of functional impairmet measure after tree months therapy of stroke
Autoři BÁRTLOVÁ, Barbora, Eva NOSAVCOVOVÁ, Martina TARASOVÁ, Abdul Karim AL-FADHLI, Marcela NOVÁKOVÁ, Lenka DRLÍKOVÁ a Jarmila SIEGELOVÁ.
Vydání XV.sjezd společnosti rehabilitační a fyzikální medicíny - Luhačovice, 2008.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Lékařská fakulta
ISBN 978-80-254-1238-1
Klíčová slova anglicky stroke
Štítky Stroke
Změnil Změnila: Ing. Soňa Hanzelková, učo 107137. Změněno: 21. 7. 2008 08:34.
Funkční výsledky rehabilitace po cévní mozkové příhodě po dobu tří měsíců
Anotace anglicky
Evaluation of functional impairmet measure after tree months therapy of stroke
Návaznosti